Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok hágni egy csajt,...

Meg akarok hágni egy csajt, honnan keresgéljek?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy élményfürdőben és rájöttem, hogy iszonyú kanos érzéseket fojtottam el magamban eddig azzal, hogy állandóan itthon vagyok. Nem akarok komoly kapcsolatot, csak dugni szeretnék ilyen egyszerű.
2010. júl. 15. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Balatonfenyvesen sok ilyen k*rva van.
2010. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kösz az infokat
2010. júl. 15. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
videkilanyok.hu
2010. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
www.undoritovagy.hu
2010. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16:11

Ez a legjobb oldal eddig, köszi. :)

2010. júl. 17. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress egy prostituáltat, a normális nőket meg felejts el.
2010. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A pillanat hevében írtam ki a kérdést, neked is volt olyan legalább egyszer ebben biztos vagyok.
2010. júl. 17. 20:20
 9/9 anonim válasza:
nah álljunk csak meg egy picit... miért baj az ha valaki dugni akar ? nem értem. miért kéne k*rvát keresnie? miért fizessen ha megkapja ingyen is? mint minden ország, Magyarország is tele fan f*szra éhes szutyok ribancokkal, és ki kell használni őket. Milyen nő az pl. akinek gyereke ugyan nincs, de férje van, mégis lekúratja magát mindenkivel aki izmosabb mint egy 8 éves kisgyerek ?! :) megtörtént eset, nem most találom ki. nekem mindenki azt mondja hogy: "akit lehet meg kell dugni".. soha, senkit nem szabad visszautasítani, mert utána csak sóvárogsz utána hogy ugyan milyen lett volna. jah és még valami, amit megint csak tapasztalatból mondok. az okos csajok (egyetemisták, jogászok, nyelvb*zik stb...) olyan perverzek hogy az valami hihetetlen, én ennek rohadtul örülök egyébként mert én ezt preferálom :D nah minden jót :)
2011. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!