Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos akarok lenni, ma...

Öngyilkos akarok lenni, ma este. Jogos szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma megbuktam forgalmi vizsgán 2.jára. Anyámmal találkozott a tanárom és elmondta neki, hogy nem viselkedek megfelelően órákon. Pénteken mondták, lesz szülői jövőhét csütörtökön. Ma mondtam anyámnak, anyám meg berakott már egy programot. Elkezdett velem üvölteni, miért nem szóltam hamarabb. Le oltott mindennek, szaralaknak hívott meg le hülyézett. Egy folytában az megy, hogy mennyi mindent tesznek hogy nekem jó legyen. Barátnőmmel szakítottunk, ő is mindig a fejemhez vágja hogy veréb vagyok,meg alig akar velem találkozni, pedig már kibékültünk. Ma is, ott álltam a buszpályán és mondtam neki, hogy találkozzunk. Ő is a buszpályán volt, de nem akart találkozni. Elegem lett. Aztmondta, hogy azért mert rossz kedve van és nem akart összeveszni. Elegem van mindenből. Ma este fogom magam azt kinyírom a f.szomba:S
2011. okt. 10. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...azt hiszem lesz még ezeknél nagyobb problémád is az életben és azokból is talpra kell állni.
2011. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kevésnek érzem magam :S
2011. okt. 10. 17:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már.Fiatal vagy,ilyenkor mindent túlreagál az ember.Te is,néha én is.Egyáltalán nem történt veled semmi rendbehozhatatlan szörnyűség,bolhából elefántot csinálsz.Képzeld,az én szüleim el akarnak válni,és folytonos a veszekedés itthon...Ismétlem veszekedés,nem egyszerű vitázás.Az unokatestvéremet nemsokára temethetem el.A legjobb barátnőm,aki szó szerint a szívem másik fele,halálos beteg-én hiszem,hogy túléli. A másik legjobb barátnőmet elveszítettem(nem halt meg,összevesztünk).A legidősebb bátyám függő...A barátomat örülhetek,ha 1 héten 1x látom.Anyagiakban nagyon kezdünk tönkremenni.Én pedig próbálok megszabadulni a késektől... Még sem érzem,hogy meg kellene halljak. Én úgy gondolom,az életem ajándék és, hogy szinte mindent rendbe lehet hozni,bár néha vért kell izzadni érte. Nekem még így is jó dolgom van,mások rákosok,nincsen kezük-lábuk,fedél a fejük fölött,halálos betegek stb...Én pedig itt vagyok,épen és egészségesen,és hiszem,hogy rendbe tudom hozni az életem.


Nem éri meg véget vetni az életednek ilyen kis pitiáner dolgok miatt,annyi gyönyörű dolog van az életben.Csak észre kell venni őket,és megragadni.

2011. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
12%
hajrá
2011. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó. kívánom hogy életed forduljon jobbra!:)
2011. okt. 10. 17:09
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti* utolsó neked is köszönöm:)
2011. okt. 10. 17:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgára készülj, legközelebb átmész. (én háromszor buktam)


Órákon legyél normális, ki lehet bírni, könnyebben szabadulsz.


Mondd meg anyádnak, hogy elfelejtettél előbb szólni, mea culpázz kicsit.


Barátnőddel tisztázd a helyzetet, hogy veled akar-e lenni vagy sem. Ha nem akkor agyő!


Voala, élet megoldva.

2011. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2011. okt. 10. 17:30
 9/15 anonim ***** válasza:
hülye vagy?:O
2011. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csupán elegem van:\
2011. okt. 10. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!