Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek a helyemben? Nem...

Mit tennétek a helyemben? Nem akarok több időt veszteni, és nem akarok már így élni.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Elmentem egy egyetemre, de otthagytam, mert úgy éreztem, megtaláltam mivel szeretnék foglalkozni. Most jelenleg ott vagyok, de ez sem megy. Egyszerűen utálom az egész életemet, az egész helyzetet, és meg szeretném változtatni, de fogalmam sincs mit tegyek. Nem is értem, miért alakult így minden. Nem akarok tovább panaszkodni..szóval ti mit tennétek?
2011. okt. 25. 17:08
 1/3 LadyLee válasza:
100%

Az a baj, hogy határozatlanságra, ambíciók hiányára nincs gyógymód.


Ki kell találnod NEKED, hogy mégis mit akarsz kezdeni az élteteddel, ezt a gyk-n nem fogja tudni neked senki sem megválaszolni.

2011. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Általában azt szereti csinálni az ember amihez ért..


Valamit tanulj meg rendesen lehet ez a mostani munkád is..

utána már lesznek sikerélményeid és tetszeni fog..


Ha mégsem menne akkor válasz mást amiben örömöd leled..

2011. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy mit nem akarsz, az fél siker. De inkább azzal foglalkozz, hogy megtaláld, mi az, amit akarsz. Én mindjárt 24 vagyok, most kristályosodott ki bennem, hogy igen tényleg mit akarok, teljesen erre van ráállva az agyam és próbálom összehozni.

Igaz, leginkább titkolom egyelőre, míg nem állt minden össze, mert mindenki csak lehúzná. Sajnos sokáig én is csak utáltam az egész helyzetet, mert szinte bele voltam kényszerítve, hogy azt csináljam, ami nem érdekel és amit nem szeretek, mert különben egyből kaptam a kiakadást, szidást, lehúzást. Így aztán az összes tervemmel kapcsolatban belelkesültem, de hirtelen aztán mindig borúsan láttam a dolgokat, hogy úgy se fog menni, hülyeség az egész, késő, már mindegy, úgy is igaza van másoknak és meg sem próbáltam, csak csináltam tovább azt, amit nem szerettem és közben arra gondoltam, hoyg de jó lenne valami más, de hát mindegy, meg úgy is hülyeség ilyeneket gondolni stb.


Ha csak egy embert tudsz találni, aki támogat, nem lehúz, az nagyon nagy erőt ad! Én is találtam, és egy beszélgetés valakivel, akit anno, 24 évesen mindenki hülyének nézett, hogy felrúgja az addigi kényelmes életét és teljesen másba kezd nagyon sokat segített. Az illető a nagyon jóból fogta magát és kb. négy évre egyszerűen bevállalta a szegénységet, meg a rengeteg tanulást és munkát, ahhoz hogy boldoguljon, de most teljesen elégedett azzal, amit csinál, teljes az élete. Ő mondta, hogy lehet, hogy mindenki el fogja utasítani, amit szeretnék, de az én egyetlen egy életemről van szó és nem szabad hagyni. Szerintem téged is az tart vissza, hogy MÁSOK mit szólnak mit gondolnak arról, hogy ennyi idősen még mindig nem tudod mit akarsz, vagy egész másba kezdesz... De itt rólad van szó, nem róluk!

2011. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!