Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, belém szeretett...

Mit csináljak, belém szeretett egy fiú!? De én hetero vagyok!

Figyelt kérdés
Pár hónapja, felvettem egy srácot msn-re az oldalról. Ő 14 éves én pedig 20. Jó barátok lettünk meg minden, és elmondta nekem, hogy nem a lányokat szereti. Ő tudta rólam, hogy én kíváncsi vagyok a fiús szexre és tette egy ajánlatot, hogy mi lenne ha...Eleinte nem akartam belemenni kicsit pedo szaga van a dolognak, de mikor találkoztunk és elmondta nekem, hogy szerelmes belém akkor ez megváltozott. De igazából az ölelkezésen és csókon volt a hangsúly. És nem tudom...kicst olyan mintha én is megkedveltem volna "úgy", de én hetero vagyok! Sokat csajozunk meg dugunk a haverommal. Vagy még magamnak sem merem beismerni? Ő nem haragszik a csajozásért inkább örül, hogy van haverom és jól érzem magam. Minden nap ír SMS-t és mindegyikben leírja mennyire hiányzok neki-mennyire szeret egyszer azt írta, hogy azért áll meg a piros lámpánál mert én létezem. De most mit csináljak vele? Ha tegyük fel tényleg meleg lennék, a barátaim semmit nem tudnak erről, ő meg már így is teljesen tönkre van, hogy nem szeretem. Mit csinálhatnék?
2010. júl. 16. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
itt az ideje h bevalld magadnak,csak langyi vagy,nem meleg.ha érted
2010. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Sztem mond meg neki,h nem lehet köztetek több barátságnál,de azért barátként még mindig szereted.

Am ismerős helyzet,nekem a legjobb bnőm msn-en vallot szerelmet,amitől padlót fogtam xD

És remélem tudtam vmennyit segíteni :]


L

2010. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Uccsó vok:lehet h biszex vagy,ismerd be ha így van!xD
2010. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk be is ismerném akkor mi lenne? Nem lehetek vele :/
2010. júl. 16. 13:17
 5/18 anonim ***** válasza:
hátőő...xD sztem próbáld ki,adj neki egy esélyt,és ha nem mükszik majd a dolog akk ő is megérti,meg te is eltod dönteni h langyi vagy-e :)
2010. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

még lehetsz biszex is

amúgy ez a piros lámpás dolog nagyon szép és kedves:) bár én inkább nem állnék meg

2010. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%

most mi a kérdés?

két ratyi egymásra talált.


fogadd el, hogy b.zi vagy

2010. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ember ez hányadik ilyen kérdés? Már biztos van vagy a 8.
2010. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ugyanilyen? Nekem ez az első?
2010. júl. 16. 20:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is olvastam már egy hasonló kérdést. Lehet, hogy tényleg biszexuális vagy. Próbáld meg, ha nem működik, akkor legalább nem lesz lelkiismeret-furdalásod.
2010. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!