Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek melegből hetero?

Hogyan legyek melegből hetero?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok.kb2 hete jöttem rá... Nem mondom hogy nem rossz de ha esetleg tartós akkor majd a szüleimnek meg kell tudnia és utálni fognak érte... Most mit csináljak?


Kérem inkább melegek irjanak


2011. júl. 23. 02:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Örök életedre búza maradsz...
2011. júl. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
71%

nembiztos hogy azvagy.


lehet hogy sima nemi identitás zavar ami fiatal korba előjöhet akkor is ha nem sok barátod van.


ha tuti meleg vagy nem lehetsz hetero én hetero vagyok és nem vonzódok semmilyen sráchoz Hála isten :)


voltál már lánnyal és mik voltak a reakciók? Nem ált fel rá? vagy mi?

2011. júl. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
voltam lánnyal, 2 hétig jártunk aztán dobtam.. nem tudom miért... nem állt fel és még smárolni sem smároltunk
2011. júl. 23. 03:02
 4/21 anonim válasza:
62%
küldtem email, ott megbeszélhetjük ha akarod...esetleg tudok segíteni ;)
2011. júl. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
22%
örökre meleg maradsz fogad el ez a te sorsod . de am egyszerü ne basszál fiukat ;)
2011. júl. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
34%
megint írtam emailt....:D nézd gyakrabban szerintem
2011. júl. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
92%
szerintem még ne mond el a szülőknek, majd ha lesz 16-17 évesen egy komoly kapcsolatod fiúval....esetleg ha van testvéred (nővér/bátyó) akkor velük beszélhetsz, talán megértik de csak ha nagyon jó a kapcsolatotok.
2011. júl. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
19%
Ha már ratyi vagy és a fiúk után forogsz akkor már ez a vég!Fogadd el az is maradsz.Ne érts félre tőlem aztán kotorászhatsz szőrős seggekben,vagy állhatsz a cerka másik oldalán teli szájjal,ha ezt az utat választottad akkor tudnod kell hogy az emberek célpontja leszel.Ha meleg vagy ne erőltesd a lányokat,csak bezavar.Maradj csak a vazelines péló mellett,több nő marad nekünk.Na csoki...
2011. júl. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

remélem most büszkék magukra azok a nagy heterok, akik leszólják a másikat csak azért mert más...


a 2htejöttemrá még nem biztosíték arra hogy meleg vagy. meg aztán egy fiúval sem csak arról szólna hogy feláll vagy sem(legalább is van a homoknak is egy kulturáltabb fajtája), a párkapcsolat érzelmek nélkül ugyanilyen lapos lesz fiúval is. ettől nem leszel meleg, de még aszexuális sem. lehet másoknak az a normális ha minden 2. nőre feláll, vagy lehet röhögcsélni az öltözőben a lányokról, de nem ettől lesz valaki férfi.


ha most serdülsz valóban megeshet az identitászavar, tehát semmi fontosat nem kell kikombinálni belőle.

és ha az is lennél, nincs értelme erőltetni a hetero dolgot.


"Kérem inkább melegek irjanak" - ha ebben van más szándék is, inkább keress egy meleg társkeresőt, vagy chaten a fiúk szobáját...

2011. júl. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha meleg vagy akkor bizony nem lehetsz sehogy hetero. De az is megeshet, hogy bi vagy egyébként... De ezt csak te tudhatod.
2011. júl. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!