Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs önbizalmam?...

Miért nincs önbizalmam? Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nincs semmi önbizalmam... Van sok barátom és a fiuk is szépnek tartanak.. Báris ezt mondják viszont eggyáltalàn nincs önbizalmam.. Régebben csúfoltak is még amikor kicsi voltam és hiába változtam sokat még mindig egy csúnya làny köszön vissza a tükörből, báris én ezt látom... Hogyan birnék ezen változtatni? Hogyan fogadjam el magam...?

2019. okt. 11. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, szard le!
2019. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
48%
Kezdj el Csernus Imrét és Szabó Pétert nézni youtubeon.
2019. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam régen. Határozottan nem éreztem szépnek magam, sőt a mai napig is így vagyok vele, barátaim szerint szép vagyok, de most egy barát bizti nem mondja, hogy csúnya vagy. De régen nekem sem volt önbizalmam, de mára teljesen leküzdottem ezt. Nekem az egyik dolog, ami befolyasolja, azaz, hogy mit veszek fel, ha pl. jól érzem magam a bőrömben, szeretem a rajtam lévő ruhakat, rögtön nagyobb az önbizalmam. Valamit ha egy kicsit megnyillok egy társaságban, és érzem, latom, hogy szeretnek ott, értik a vicceimet, komolyan is vesznek, ezis nagy önbizalmat ad.
2019. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!