Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges lenne hogy szerelme...

Lehetséges lenne hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok (16), és ami azt illeti eléggé kétségbe vagyok esve.

Az egészúgy kezdődött, hogy egyik nap bementünk biológiaórára, és nekem támadt az a fergeteges ötletem, hogy írjunk egy történetet a (mint utólag kiderült 42 éves) tanárunról és egy 17 éves lányról.

Bele is kezdtünk (legjobb barinőm meg én), és nagyon élveztük. Ezzel töltöttük majdnem minden délutánunkat...

Aztán egyszer ez komolyabbra fordult. Fél éve körülbelül elkezdtünk egy kicsit többet érzeni iránta, mint kellett volna. Elképzeltük ahogy átölel, megcsókol stb. Vágytunk arra, hogy külön figyeljen ránk.

Nem baj, jött a nyár, gondoltam elfelejtem. Gondolhatjátok... nem így lett. Első biológiaórán minden alkalommal valami fura bizsergést éreztem a gyomrom tájékán, valahányszor a szemembe nézett. Nem mertem jelentkezni, nehogy azt hidje túl nyomulós vagyok, csak bámultam a füzetem egész órán. Barátnőm észrevette, hogy valami nincs rendben velem, ezért elkezdett faggatózni.

Elmeséltem neki, hogy “pillangó effektusom” van, és hogy még mindig vágyom rá egy picit. Persze ő ezt csak poénnak vette, jót nevettünk rajta, aztán jöhetett valami más.

Én azonbsn egyre furcsábban éreztem magam. Azt vettem észre, hogy helyesnek tartom. Állandóan őt bámultam órán, az alakját, az arcát, a zöld szemeit. Nagyon megilyedtem, hiszen még csak 16 vagyok, (saját álláspontom szerint) ráérek még a szerelemmel. Na de ezt még el is tudnám fogadni. De az egyik tanáromba? Kérlek segítsetek, mert fogalmam sincs, hogy most mihez kezdjek, vagy hogy mitől van ez a “jaj de hozzábújnék” érzésem. Ez szerelem, vagy csak a... tisztelet egyik jele? Vagy titkon ennyire vágyom arra, hogy szerelmes legyek, hogy az első emberről akit meglátok azt hiszem, hogy beleestem? Ez normális?

16/L



2019. okt. 24. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt nem nevezném a tisztelet egyik jelének! Nem hiszem, hogy szerelmes lennél, inkább fellángolásnak mondanám... Amint jön egy veled egykorú helyes fiú, aki neked szimpatikus, hidd el, hogy nem fog a tanárod tetszeni! :) Azt mondom, hogy rakd ezt magadba jó mélyen el dugd csak el ezeket az ,,érzéseket"! Nem bűn, hogy bejön neked, hiszen sok ilyen fiatal leányzó van, akiknek tetszik a tanára! A helyedben semmiféleképpen nem vallanám be a tanárnak, hiszen biztosan van barátnője, sőt ilyen korba már házas is lehet, gyermek(ek)kel! Ha van egy kis esze, nem dobja csak úgy fel az életét egy kis kalandért! Te 16 Ő meg 40 felüli, így ha ésszerűen gondolkozik tanár-diák kapcsolatért le is csukhatják, SŐT! :/ Elfog múlni, ne erőltesd a dolgot! Az érzéseid nyomdd el, de nem kell ha megtanulod nem kimutatni, ezáltal nem jön rá! Igazad van 16 éves vagy ráérsz még pasizni, annyi, hogy az eszed legyen a helyén! Üdv egy 16-3=... éves L :) Sok szerencsét! :))
2019. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem szerelem, hanem begerjedtél, beizgultál, benedvesedtél, sajnos vannak már testi igényleid neked is. Ha nem tudod megb*szatni magad akkor masztizz
2019. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a (nagyrészt értelmes) válaszokat, igen, van már felesége és két lánya is.
2019. okt. 25. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!