Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha sokat gondolok valakire,...

Ha sokat gondolok valakire, akkor már szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltėtlenül.
2018. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Ha szerelmes az ember, azt legbelül érezni fogja, függetlenül attól, hogy először szerelmes vagy sokadjára.
2018. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem. Én ugyanis egyfolytában azon elmélkedek, hogy hogy lehet ekkora idióta barom az anyósom.
2018. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. Jót nevettem :) Épp vírussal szenvedek erre elolvasom a kommented és jó kedvem lett :)


Kérdező, ha meglátod az illetőt olyan, mintha a gyomrod mazsolára zsugorodna? Mindig az ő hangulata, tettei, stb befolyásolják a Tiedet? A közelében mindig keresed a jó ürügyet, amivel szóba elegyedhetsz vele? Mindig azért vársz ünnepeket, hogy akkor boldog valamit kívánhass neki és így kaphass tőle (válasz)üzenetet? Ebből kiindulva várod a szüli-, névnapját? A Te szüli-, névnapodon az ő köszöntése a legfontosabb a számodra? Ha rád ír, hevesen ver a szíved és alig kapsz levegőt?


Ha igen, akkor ez valószínűleg

- szerelem

- megszállottság (ha nem ismered és kreáltál egy lehetséges jellemet a fejedben az illetőnek a kisugárzása, stílusa és általános szokásai alapján, amibe beleszerettél)

2018. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Próbáld ki!Vagy-vagy!Szerintem sok esélyed nincs.
2018. dec. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
attól függ...hetero vagy?
2018. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megígérem neked, hogy ha egyszer majd valóban szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni!
2019. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!