Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most akkor mit érezhették iránta?

Most akkor mit érezhették iránta?

Figyelt kérdés
Dominikán nyaralunk,és egy kirándulásra mentünk Saonára. Ott találkoztam vele. Elején csak néztük egymast stb. Utána egy egy szót beszéltünk. Hazafelé a buszon folyton lesz égett állal nézett. Szomorúak voltunk. Este,neki álltam megkeresni őt neten. Magy nehezen éjszaka sikerült. Egy keresztnevet tudtam. Reggel bekövettwm,egyből írt h sziaa hogy találtál? Én is meg akartalak keresni. A buszon csinált is egy szerkeztést elérhetőségével,de ők szálltak le hamarabb. Azóta remgeteget naponta végig kb beszelunk. Ő bevallotta h tetszek neki stb,de én nem adtam vissza jelet.. olykor úgy érzem tetszik néha h gyerekes,éretlen. Sokat dicsér stb. Mondta h talalkozzunk ,ugy vagyok vele ott ha jo akkor okee ha nem nem. Most szeretem?

2019. nov. 4. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyira szereted, mint a csodásan szép anyanyelvünket.
2019. nov. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szepike1210045 válasza:
Biztos hogy nem szereted. A szeretet teljesen más. Nem akarok belefolyni a nyálas dumába, de ha szereted akkor nem fogsz benne kételkedni. De az h tetszik/érdeklődsz iránta az lehetséges. De ezt te döntöd el nyilván.
2019. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!