Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan döntsem el merre tovább?

Hogyan döntsem el merre tovább?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi szeretnék lenni, hogy mi az a munka, ahol ki tudnék teljesedni és amit szenvedéllyel csinálnék. Nem tudom hogyan tudnám eldönteni és hogyan találnék rá a szenvedélyemre.


Arra jöttem rá, hogy túlságosan sok mindent szeretek, túl sok minden érdekel, de semmiből sem az egész.

Imádom a történelmet, de bizonyos részeit nagyon nem szeretem. Ugyanez a helyzet a földrajzzal és az irodalommal is. Imádok olvasni, írni,rajzolni,zenélek és nagyon szeretem a zenét is, érdekel a pszichológia, a színház (kicsi korom óta a szívem mélyén ott van egy vágy, hogy színész legyek, de nincsen túl jó énekhangom, soha nem voltam színjátszós nem tudom jó lennék e, félek hogy nem bírnám a kritikákat, nem lennék jó,nem tudnék elhelyezkedni és nevetségessé tenném magam).

Vmi krearívat/izgalmasat szeretnék csinálni,adni vmit az embereknek, segíteni nekik.

Teljesen tanácstalan vagyok és céltalanul élem a napjaimat, nem tudom merre is tartok és ez nagyon...kényelmetlen.

16/L



2019. nov. 19. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Tölts le egy munkakör listát OKJ-set. Azokat húzd ki ami semmiképp sem jó. Ami marad azzal menj be a munkaügyi központba tanácsadásra és kérdezd meg h ezekre mennyi a kezdő bér. Ami 200 nettó feletti Azoknál kérdezd meg a kreativitást a nehézséget, az elérhetőséget meg amit akarsz. Ami marad azokhoz keress dolgozókat akik azt csinálják és beszélgess velük!
2019. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Értem a kérdést.

DE úgy gondolom nem mindenkinek alakul ki az életében a munkája ami akár a hobbija is lehet, és persze normálisan meg lehet belőle élni. Ezért mint ahogy az emberek többsége is csinálja, elmegy dolgozni a nem feltétlen álom-munkahelyre.

Én is így voltam, több minden tetszett, de nem tudtam elkezdeni, ezért egy teljesen átlagos munkát kezdtem el csinálni (kereskedelem). Ebből pár év alatt továbbmentem olyan irányba ami tetszik és érdekel (üzleti informatika).


Sajnos nem tud mindenki olyan szép életet élni hogy azzal foglalkozik amit a legjobban szeret...

2019. nov. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!