Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan döntsem el, hol/minek...

Hogyan döntsem el, hol/minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Csináltam teszteketis, de ezekkel sajnos nem jutottam előrébb. 11. osztályos vagyok, angolból, magyarból és töriből jó vagyok, ezek viszonylag érdekelnek is, viszont a matek egyáltalán nem az erősségem.

Nem tudom hova tovább, a kommunikáció és médiatudomány szakon gondolkoztam, de több embertől is hallottam, hogy nem ér semmit és alig lehet vele elhelyezkedni. Ezen kívül a pszichológia érdekel még, de lehetetlen, hogy ennyi pontot össze tudjak majd szedni, ezért inkább letettem róla. Más szak sajnos nem keltette fel az érdeklődésemet...

Van valami tippetek, hogy hogyan döntsem el?


2016. ápr. 18. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ki kell próbálni sok-sok dolgot.


Tessék elmenni megnézni egy asztalost, egy heggesztőt, egy videószerkesztőt, ha van lehetőséged egy filmforgatást, megnézni egy szakács munkáját, vagy egy szálloda menedzser napi feladatait.


Hülyén hangzik tudom, de ki kell próáblni bizonyos dolgokat, hogy rájöjj mit is szeretsz igazán.

2016. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell továbbtanulni
2016. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az elsőnek :)

Kár, hogy sok embernek van olyan felfogása, mint neked Kedves Második válaszoló... Nem baj, legalább majd lesznek emberek, akik gondozzák az utcákat közmunkásként, végül is azt is meg kell valakinek csinálni :D Csak aztán ne sírjon, hogy minimálbérért dolgozik, és nem tud megélni belőle :D

2016. ápr. 23. 14:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgyhogy köszi a tippet, de inkább továbbtanulok ;) Te meg nyírd csak tovább a füvet az utcákon :)
2016. ápr. 23. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!