Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szorongó beteg vagyok fóbiákka...

Leiyla kérdése:

Szorongó beteg vagyok fóbiákkal kényszerbetegséggel. Most el kéne mennem fodrászhoz mert eléggé elhanyagoltam a hajam?

Figyelt kérdés
Már többször volt így úgyhogy tudom mivel jár két órán keresztűl tépik a hajam hogy kijöjenek belőle a gubancok.Úgy érzem harmadszorra már nem tudom végigcsinálni.Ki vannak az idegeim minden idegesít és feszülté tesz.Hogyan tudnék még egy kis lelkierőt magamra venni?
2019. dec. 3. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy jó sampont, meg egy jó hajbalzsamot. Ne ők tépják a hajadat, hanem te kínlódj vele a fürdőszobában. És vegyél egy jó ollót, magad is tudsz belőle végni, vagy festéket, magad is be tudod festeni.


Minek tennéd ki magad annak, hogy betegen kínlódj egy fodrásznál? Egy vagyonért.

2019. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress másik fodrászt.
2019. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kifésülöm neked ha szeretnéd. Az a lényeg hogy nedvesen kell és a legvégétől az utolsó centivel kezdve és utána egyre feljebb haladva.
2020. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!