Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyton a múlton és a jövőn...

Folyton a múlton és a jövőn rágódom?

Figyelt kérdés
Szóval. Folyton. Mindig. Este nem tudok aludni. Van egy fél éves kapcsolatom, és folyton féltékeny vagyok, meg voltak mind kettőnknek hibái, és folyton ezen balhézom hogy mi miért volt stb.. de már betegesen éjjel nappal ezeken töröm az agyam nem tudok lenyugodni.:( Miért lehet ez? És a másik a jövő.. Pl eléggé vékony vagyok, és tudom hogy majd változni fog.. de az hogy éjjel nappal azon töröm a fejem mikor nyúlok meg meg mikor hízom egy picit betegesnek gondolom már éjjel nappal ez a 3dolog van a fejemben... És nem élek teljes életet egyszerűen nem megy a folytonos agytörés miatt.. :/ Lehet ez a skrizroféniának valami jele? Mert a faterom beteg volt, skrirofrén és ettől félek nagyon. Plusz aztse teljesen gondolom normálisnak hogy lassan 17évesen képzeletbeli barátokkal trécselek este.. :/ 16f válaszokat előre is köszönöm.. :/

2018. jún. 6. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagy skizofrén vagyis a képzeletbeli barátos résznél kicsit elgondolkoztam. Szerintem keress fel egy pszichológust.

Annyit még hozzáteszek hogyha skizofrén lennél vagy ilyesmi nem igazán tudnád hogy az vagy és a kepzeletbeli barátokat valósnak hinnéd és nem azt írtad volna hogy képzeletbeliek. Remélem érthető!

2018. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!