Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elég nagy önbizalomhiány, ami...

Elég nagy önbizalomhiány, ami nagyon sok más dologra is kihat? Lent több infó.

Figyelt kérdés
egy 18 éves, teljesen átlagos lány vagyok, sokak szerint szép, és egyáltalán nem kövér. én viszont ezt teljesen máshogy látom...sehogy nemtudom magam elfogadni., fogyni akarok, smink nélkül ocsmánynak érzem magam...171 cm vagyok és olyan 66-68 kg. van barátom már több mint 2 éve...de ezen okok miatt az ágyban sem tudok feloldódni,elengedni magam..szégyellem a testem..pedig nincs rajta semmi különös és mégis..és hát ez elég gáz kezd így lenni (pl. soha nemvolt hüvelyi orgazmusom :S:S:S )addig eljutottam hogy ezek a dolgok erre vezethetők vissza h nincs semmi önbizalmam..de hogy tegyek ellene? kérlek segítsetek, mert így már nem bírom :(
2010. júl. 19. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress magadnak, valami olyan tevékenységet, amiben kiélheted magadat, és mások is elismerik. Karrierhez még fiatal vagy, de azon kívül is rengeteg sok lehetőséged van.

Illetve, ha segít, nézz olyan lányokról fényképeket, akik tényleg kövérek és csúnyák:D

2010. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!