Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit gondoltok az orr...

Ti mit gondoltok az orr műtétről? Szerintetek ezzel tényleg ártani fogok magamnak?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt halljuk,hogy fogadjuk el önmagunkat meg ilyenek de engem egyszerűen zavar az orrom🤷Szemből nincs vele semmi gond viszont oldalról szörnyen néz ki az a domb benne...akik már megműtötték utánna hogy éreztétek magatokat?Nem éreztétek rosszul magatokat miatta?

2019. dec. 13. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Megcsináltathatod, ha annyira zavar.


A plasztikáról azt tartják, akkor jó, ha tényleg segít: pl. olyan embereken, aki súlyos genetikai problémával születtek és emiatt van komoly önértékelési zavaruk (lásd pl. nyúlszáj), vagy baleset túlélőiként nagyon csúnya hegeik vannak, amik nagyon erősen visszahatnak az önképre.


Egy-egy apróbb szépséghiba nem tartozik ide. Megcsináltatod, ha nagyon zavar és van rá pénzed, de ha ez csak valami belső probléma kivetülése, akkor fél éven belül lesz valami másik testrészed, amivel ezért vagy azért elégedetlen leszel. Az ilyen ember, ha buta és gazdag, a meggazdagodni vágyó plasztikai sebészek álma.


Neked ennél több eszed van, igaz?

2019. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Én támogatom! De csak akkor ha nem fiú vagy, ott valóban túlzónak tűnhet, illetve ha nem a legolcsóbb megoldást választod, mert ott felmerülhet a kontármunka veszélye, ami beláthatatlan következményekkel járna a már amúgy is kissé érzékeny önértékelésedre, illetve, ha van megfelelő pénzügyi keret a műtétre, az meg, hogy rászánja magát egy műtétre még nem jelenti azt, hogy 10 év múlva egy Aletta Óceán féle borzadály lesz belőle.


Amúgy én láttam egyszer egy ilyen műtétről szóló videót, hát eléggé brutális volt, az orr bőr részét felhatják, és reszelővel neki esnek a csontnak.

2019. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!