Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nincs onbizalmam, es...

Nagyon nincs onbizalmam, es ha valami sikerul azt sem tartom nagy dolognak. Hogy valtoztassak?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok. Az a baj, hogy nagyon kritikus vagyok magammal szemben, mindig masokhoz hasonlitgatom magam, es nincs onzbizalmam:( ez a csaladi hatteremnek is koszonheto, ahol a szuleim sosem tamogattak, sem anyagilag sem lelkileg, nem tudtam rajuk felnezni es a mai napig csak negativ gondolatokat kapok toluk.


Ha egy uj munkahelyre megyek, remegek, tikkel a szemem, felek hogy elrontok valamit, nem bizok magamban:( ezaltal megjobban rastresszelek es elbenazom..

Az emberekkel felek kapcsolatba kerulni, beszelgetni mert felek hogy valami hulyeseget mondok.

Panikbeteg vagyok

Plusz ha sikerul is valami (pl kimentem japanba egyedul egy honapra tanulni) es levizsgaztam a tanfolyam utan, ez azert eleg “nagy dolog”, de valamiert az ilyen eredmenyeimet nem tudom az onbizalom listara elkonyvelni :( foleg hogy ha latom hogy valakinek ez nem akadaly, vagy hogy milyen konnyen ment neki.

illetve van meg par dolog amire “buszke vagyok” es nagy szenvedes aran ertem el, de megsem erzem hogy onbizalmat adott volna

A kulsommel sem vagyok megelegedve..


2019. dec. 19. 15:28
 1/1 anonim válasza:
Írj privibe
2020. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!