Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Uj munkahely, onbizalom hiany...

Uj munkahely, onbizalom hiany allandoan. Felek, hogy rontok, vagy hogy hibazok, nem tudom megjegyezni. Ez hogy valtozhat?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


HA bebeszéled magadnak, hogy elrontod, vagy hibázol, ezzel csak magadba programozod a rossz, negatív dolgokat.

Ha lehetséges a munkafolyamatot lejegyzetelni, akkor tedd azt, és jobban bevésődik (bár nem tudom mi a munkád). Van egy olyan mondás: "Akinek nincs esze, annak legyen notesze." DE, ez akkor is hasznos, ha valakinek van esze, ám bizonytalan.

Az én memóriám jó, mégis a biztonság kedvéért mindig felírogattam a munkafolyamatot, és amikor valamivel kész voltam, kipipáltam. Minden nap. Ezzel magamnak is bizonyítottam, hogy elvégeztem a napi rutint, és jól.

2019. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszi!:)
2019. dec. 20. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!