Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szomorú vagyok mostanáb...

Nagyon szomorú vagyok mostanában, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez egy kiírom magamból dolog lesz.. Mostanàban nagyon magam alatt vagyok, minden összejött.. 25 éves vagyok és életem során már többször gondoltam arra, hogy mi lenne ha már nem lennék és még a temetésemet is elképzeltem magamban.. most jöhet az, hogy bolond vagyok! :( Amúgy 10 éve van egy párom, gyerek kori szerelem! Szép lány vagyok szerintem, legalábbis nagyon sokan megnéznek az utcán, szép arcom és hajam van. Az utóbbi időben egy kicsit híztam amit nagyon szeretnék leadni de a munka mellett egyszerűen sem energiám sem kedvem... :( a főnököm egy idióta, állandóan leordít amikor kedve tartja, soha semmi se jó neki pedig én nagyon igyekszem, a párja meg egy beképzelt úri barom, azt hiszi, hogy ő az atya úr isten! Arra is lusta, hogy lehajoljon valamiért a hűtőbe, velem veteti ki inkább! Előre félek, hogy holnap is belém fog kötni a főnökasszony, hogy semmi se lesz jó amit csinálok... szed egyébként gyógyszert mert egy idegbeteg de nem mindig veszi be a gyógyszerét és hát rajtunk csattan.. a munkatársaimmal nagyon jól kijövök, jól keresek de ez a minden napi stressz! Nem merek váltani.. munka után már annyira kész vagyok amikor felidegel a főnök azzal, hogy jogtalanul leordít, hogy mar sportolni sincs kedvem azért hogy fogyjak! :/ a munkahelyen van egy idióta vevő, ő miatta is ideges vagyok mindig! Úgy kezdődött, hogy megjegyezte hangosan, hogy en annó a legkisebb valamit adtam neki abból amit kért, pedig nem így volt, azóta folyamatosan bunkózik velem, mar annyira kiidegel hogy kerülöm, de ugye nem úszom meg mindig. Legutóbb nekem kellett a kasszában számolni neki és annyira zavarba jöttem, hogy nem tudtam visszaadni.. a munkatársam adott neki vissza. Ez a barom egyébként a főnökék baráti ismerőse.. :/ holnap se akarok dolgozni menni hajnal fel 5 re járok, egyre több feladatom van a munkahelyen, már nem birom szusszal.. :( hazajövök a munkából csak telefonozok, tévézek, gépezek, házi teendőket végzem de alig van erőm valamire és kedvem sincs semmihez.. :( Bocsi a helyesírási hibákért, telóról írtam! :/

2019. jún. 2. 18:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg most komolyan, kora hajnalban már leugat a főnök és utána, hogy legyen kedve az embernek a vásárlókkal foglalkozni? :/
2019. jún. 2. 18:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress másik munkát.Mindenképpen,különben az idegosztályon kötsz ki.A volt főnököm hasonló volt,komolyan megfordult a fejemben,hogy a vonat alá lökjem.(A MÁV-nál dolgoztam.)

Tessék,talán tudnak segíteni: [link]

2019. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Igazából ezen kívül még számos gondom van.. :/ Már kb 3-4 hónapja gondolkozok azon, hogy felmondjak-e, csak félek a váltástól pedig szerintem nagyon jól helytállnék máshol! Egyedül annyi, hogy tériszonyos vagyok, nem merek felállni sem a székre sem a létrára. Itt nagy nehezen elfogadták ezt de ez a hülye főnökasszony volt, hogy felküldött a létrára direkt, annak ellenére, hogy mondtam, hogy nem merek. Had ne mondjam majd össze estem a félelemtől, csak a polcba kapaszkodva tudtam felállni! Az kellett volna, hogy leszédüljek és leshetett volna. Amúgy nagyon ügyes vagyok de tényleg és nem ezt a bánásmódot érdemelném, én azonnal ott vagyok ha hívnak, rohanok ide oda, tip top vagyok, a vevőkkel mindig mosolygós és kedves és mindent lelkiismeretesen végigcsinálok. De a főnöknek ki kell találni a gondolatát, amit ma azt mondott, hogy így csináljam, az holnap már nem lesz jó úgy és hiába mondom, hogy ő mondta, hogy így csináljam, letagadja, ő ugyan nem mondta... kész zakkant! Meghazudtól!
2019. jún. 2. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:

A tériszony pszichoterápiával kezelhető.

[link]

Én is féltem a váltástól,de amikor már úgy mentem be dolgozni,hogy tikkelt a szemem az idegtől,és hullani kezdett a hajam,úgy döntöttem,hogy ár-érték arányban nem éri meg az egész.Utólag bánom,hogy nem jöttem el hamarabb.Gyorsan találtam sokkal jobb melót.A kereskedelemben,szerintem könnyen találsz új munkahelyet,csak bízz magadban!Munkahelyed MINDIG lehet másik,életed/egészséged,csak egy van.Sok sikert!

2019. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató választ! :) kicsit jobb kedvem lett tőletek. Jól esett kiírni magamból mert a párom már kicsit unja, hogy minden nap nyafogok a munka miatt!
2019. jún. 2. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!