Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zárkózott személyiség vagyok,...

Zárkózott személyiség vagyok, nehezen oldódok fel, de ha mar spicces vagyok 1-2sörtől, akkor sokat beszélek, olyan szeretnék lenni alapból, ez lehetséges? 25/F

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, nem sok, de vannak, érdekes viszont a legjobb barátom egy biszex csaj, akivel az elején kavartunk, kívánom most is, de mar van barátnője, tiszteletben tartom, inkább csak kanossagból kívánom. Szinte rettegek, ha tudom hogy új embereket kell megismernem, bulizni sem "merek" , sosem voltam bulizós, ezt hiányolom az életemből, de nem merek elmenni, szar ügy tudom :D félek hogy beégek.Viszont, ha feloldódtam bármiről tudok beszélgetni, laza tudok lenni. Külsőleg van onbizalmam, nem mondom hogy 10/10es vagyok, de elégedett vagyok magammal, belsőleg viszont, beszédben, dumában, lazaságban nem igazán, volt már 1x 2x dolgom lányokkal, de mivel félek ismerkedni is, nem túl sokkal.

2020. jan. 1. 03:15
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet hogy nem is vagy introvertált csupán csak nincs önbizalmad. Szerintem tölts ki egy ilyen tesztet: [link] Nekem rengeteget segített abban hogy megismerjem magam. (Amit ír rólad azt feltétlenül olvasd el!)
2020. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

*előző vagyok

UI: BUÉK!

2020. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Buek!!! Ez a link nagyon hasznos volt, köszönöm szépen, tudós személyiség vagyok, az jött ki :D szinte minden igaz volt rám, durva.
2020. jan. 1. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!