Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim. Valaki...

Nincsenek barátaim. Valaki hasonló helyzetben? 19/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 08:55
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:

Nekem sincsenek!Mind eltűntek az évek során!Újakat meg nem találok!

De látom sokan vagyunk így ezzel!

23/L

2010. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Nekem MÉG nincsenek.

De nemsokára,azt a pár hónapot kibírom! :)

Remélem nektek is összejön. 20/F

2010. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

19 évesen már búza?

EPIC FAIL!

2010. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
nekem sincsenek...
2010. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Én leszek az ezredik, de nekem sincsenek... a "2 havonta egyszer összefutunk és dumálunk fél órát" nekem nem barátság. Akik meg lennének, távol élnek. Manchester, London, Ljubljana.... egyébként ki hol lakik? (hátha :D) 19/L
2010. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
pest megye
2010. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Budapest
2010. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Sya! nekem csak egy igazi barátnőm van, de ő meg sajnos kint él külföldön. Szóval, ritkán tudunk találkozni:( Próbálok barátkozni másokkal, de valahogy nem jön össze a dolog :'(...
2010. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Szia! Most lehet, hogy túlzok, és akkor elnézést kérek, de az a tapasztalatom, legalábbis személyszerint nekem, hogy a mai világban főleg az általános iskolában és gimnáziumban már messze nem azt jelenti a barát szó, amit jelentenie kéne! A legmenőbb srácoknak és csajoknak, akik a legmárkásabb ruhákat hordják, gátlástalanok,és fűvel-fával kefélnek (már bocsánat) azoknak van mindig sok barátja! De a legszomorúbb az, hogy az ilyenek kapják meg az elismerést ebben a korosztályban, és nem pedig azok akik normálisak! Ha becsületes vagy lenéznek és kihasználnak! Ha egy bunkó vagy akkor körbe rajonganak! Ez van! Sajnos! Sokáig szörnyen fájt a lelkemnek ez a helyzet! Csak ültem a padomban és néztem ki a fejemből, és nem értettem, hogy a csak még 15 éves osztálytársnőim miért arról témáznak, hogy hogyan fogják csinálni ezzel meg azzal a sráccal, és nem értettem hogy a srácok miért azokat a csajokat istenítették akik büdös ribanc (már bocsánat) módjára kellették magukat! Mára megbékéltem ezzel a helyzettel, mert rájöttem,hogy nem lehet mit tenni sajnos! A média amiket sugall! Szörnyű! Azt szugerálja a fiatalokba, hogy fogyassz és szexelj! Ez van! Sajnos!:-(

19/L

2010. aug. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek ... :(

Az előző hozzászólónak teljesen igaza van sajnos. Én is ugyanezt tapasztalom magam körül.

Amúgy én is pesti vagyok, ha vki úgy gondolja, írjon privit XD


L/19

2010. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!