Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim. Valaki...

Nincsenek barátaim. Valaki hasonló helyzetben? 19/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 08:55
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Nekem is csak felszínes kapcsolataim vannak... sajnos :(

Van egy "barátnőm" akivel mindig együtt vagyok a suliba, de az utóbbi egy évben sajnos nagyon megváltozott. Irányítani akar, kisajátítani magának... mindenen megsértődik és én ezt már nagyon nem bírom :( ........... Nem mehetek el egyedül a mosdóba sem, vagy a büfébe... tiszta hülye. Van barátom már vagy 3 éve és rá is nagyon féltékeny, nem mondja, de látszik rajta. Ha a barátommal beszélgetek szünetben, utána szóba sem áll velem... Nagyon rosszul érzem magam miatta. A barátomnak sem tetszik a viselkedése, szerinte egy barát nem viselkedhet így....

Sokszor vagyok lehangolt emiatt, van hogy egész délutánokat gondolkozok ezen, hogy miért nincs legalább egy őszinte, rendes barátnőm, akivel bármit megbeszélhetnék, és nem viselkedik így...

Az osztályunkban amúgy nem sok olyan ember van, aki inkább amolyan visszahúzódó típus...

Más az érdeklődési körük is sajnos (buli, pia, cigi, pasi)...

Gondolkoztam az iskola váltáson, de nem hiszem, hogy ez bármit is megoldana, meg ez egy helyi iskola.

Abban reménykedem, hogy majd a főiskolán vagy az egyetemen majd lesznek barátaim.

Köszi, hogy elolvastad!

2010. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
17/L
2010. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom...az egyetemen meg a főiskolán is sztem ugyan olyan idióták az emberek...tisztelet a kivételeknek...ők is jártak középiskolába nekik is ez volt a témájuk(cigi, pia stb..), mint a mai fiatalok 90 %ának. Gondolkoztam ezen és szerintem csak olyan helyen lehet barátokat szerezni ami tele van uolyan érdeklődésű emberekkel mint amilyen te vagy, pl. ha táncolsz vagy sportolsz vagy akármi. én már kijártam a középiskolát most szakképzésre járok, és jóban vagyok sok emberrel, van kivel elmennem ide-oda. De még mindig nincs egy igaz barátnőm akinek mindent elmondhatnék.
2010. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
am nemértem h miért igy irta ki a válaszom mintha csak kommentelő lennék..én vagyok a kérdező:D
2010. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

barát barát kell v pasi? :D


17F

2010. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
barát barát
2010. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Nekem sincsenek barátaim.Mindig úgy elszomorodom,mikor csajos filmeket nézek vagy látok egy-egy kisebb barátnő csoportot az utcán..annyira irigylem őket,nagyon kipróbálnám,milyen lehet egy egy csajos este,pizsamaparty.Fiúktól nem remélem barátságot,mert mindig elszúrják a kapcsolatot ilyen szövegekkel,mint "Rájöttem,hogy tetszel és szeretnék többet szimpla barátságnál."Innentől pedig bukta az egész dolog számomra.

18/L

2010. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!