Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek. Veletek is előfordult...

Félek. Veletek is előfordult már ilyen vagy hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ülök a szobába este, redőnyök lent, ablakok teljesen bezárva, csak a számítógép megy és mégis nagyon úgy érzem van itt mögöttem valaki, és amikor ezt gondolom húú elfog a rettegés. Nagyon félek. Mintha nem egyedül lennék. Segítsetek.
2009. júl. 21. 00:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon néha de akkor se parázok be. Hátra nézel nincs ott semmi azt netezel tovább. Nem kell ezt felfújni..
2009. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem h van mögööttem valaki, de mégis rámjön a félelem valamiért, azt sem tudom itpl félek, de jön, ma is jött.

Pár napja sírni kedztem úgy megiejdtem.

2009. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
úH.
2009. júl. 21. 00:50
 4/25 anonim ***** válasza:
58%

00:38


Megijedtél a semmitől ? hmm az jó.. Szerintem sötétedés után ne nagyon menj ki egyedül xD

2009. júl. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hogy lehetsz ilyen gonosz?:)
2009. júl. 21. 01:02
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

38 as vagyok.

Nem tudom, egyszerűen rossz volt, hogy akkor órák óta egyedül voltam, leírt körülmények között.

Furcsak volt az előtte lévő zsivaj után.

2009. júl. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok gonosz..


Csak nem tudom felfogni józan ésszel, hogy ül mondjuk nézi a tv-t és hirtelen a semmiből rájön a rettegés..


a rettegőshöz: Pánik beteg vagy ? Mert akkor nem szóltam :)

2009. júl. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én állandóan így érzek, de csak sötétben! Most pl ég a villany, amíg fönt vagyok és csak akkor kapcsolom le, ha lefekszek aludni, de az ágyban is ijesztő a sötét! De csak ilyenkor félek, amikor éjszakás a párom és egyedül vagyok!:-(

Én alapból elég "fóbiás típus" vagyok. Sok mindentől félek sajnos!

Ez van!:-(

2009. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

most pl én is egyedül ülök egy szobában , csak a monitor fénye világít..


Lehet hogy mindjárt valami leharapja a fejem és én nem hallom meg amikor közelít..és itt fog fracsogni a vér a nyakamból. szép álmokat :DDD

2009. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
hát kirázott a hideg ilyet olvasni de hát én egyszer láttam egy halott pasast az ágyon nálunk azóta félek itt lakni ez kb. 3napja volt másnap totál sötétben jöttem haza 11 után egyedül és az utcákban még a villanyok sem világítottak hát na akkor aztán nagyon féltem
2009. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!