Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Apukám meghalt és ezt nem...

Apukám meghalt és ezt nem igazán tudom feldolgozni. Kijöhet ez rajtam később?

Figyelt kérdés
Apukám egy éve meghalt, nem igazán jutott el a tudatomig ez az egész. Szerintetek ez évek mulva kijöhet rajtam valamilyen formában? Nem voltam sosem depressziós.

2020. jan. 4. 13:54
 1/3 anonim válasza:
Nem, nincs itt baj, nyugalom.gondolj rá, sírj ha kell, de ne vonzd be a depressziot, mert az egy olyan átok amiből alig van menekülés segítség nélkül. Fogadd el hogy elment koncentrálj arra ami még megvan, az egészséged a párod a család többi tagja, a hobbid a munkád a házad stb... (:
2020. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. Igazából sírni sem tudok, hiszen nem jutott még el a tudatomig.
2020. jan. 4. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyász fázisai, tagadás. Pszichológus, lelkész, meg talán egyes művészek lehetnek jó átsegítőid a következő fokozatba. Továbblépni akkor tud az ember, amikor az elviselhetőség határán belül marad a következő lépést megtenni. Nekem a tagadás teljesen kb akkor múlik el, amikor elmúlt a reflex, hogy bizonyos eseményekkor megtervezi a fejem, hogy fogom neki elmondani.
2020. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!