Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell feldolgozni az...

Hogyan kell feldolgozni az egyéjszakás tudatot?

Figyelt kérdés

23 éves rendkívül érzékeny lány vagyok, aki Tinderen megismert egy fiút. Körülbelül 2 hetet aktívan végigbeszéltünk, naponta üzenetek, fotók, éjszaka aktív 'chat'.

Ez az applikáció- szégyen vagy sem; de őszintén: nekem arra volt egy remek eszköz, h kicsit megdobja az önbizalmam. ((Matchelek egy helyes fiúval- ejh annyira talán nem lehetek taszító! Aztán ha rámír, h 'nálad v nálam' - offolom.))


Tehát ezzel a sráccal sokat beszélgettünk, platformot váltottunk- FACEBOOKon pötyörésztünk...

Elhívott találkozni, fantasztikus volt. Körülbelül 6 órát voltunk együtt amikor felinvitált magához.

Tudtam, hogy ez mit jelent, Ő pedig tudta, hogy nem csak testi kielégülést keresek.


Igen, megtörtént, másnap reggel hazavitt.

Az úton még arról fecsegtünk, h legközelebb mit csinálhatnánk, stbstb...

Tehát abszolút pozitív érzésekkel szálltam ki az autóból.

Azóta nagyon keveset keres, erőltetetten esténként dob egy hogy vagy-ot.


Felfogtam, egy lyuk voltam, soha többé nem szabad Tinderessel kezdeni, naiv kislány- megérdemli. Könnyűvérű és majd tanulok a saját káromon.

OKÉ.

De hogyan dolgozzam fel? Rendkívül fáj.



2017. febr. 10. 23:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megtörtént, ezen már nincs miért rágódnod. A múltat nem tudod megváltoztatni, de a jövőt igen. Tanultál belőle, gondolj erre, és máris mosolyogni fogsz (és soha többet ne csinálj ilyet). Egy egyéjszakás nem a világ vége, ettől nem leszel rossz ember, csak egy tapasztalattal több, látod valamire ez is jó volt, mégpedig arra hogy tudd hogy ilyet nem szabad. Fel a fejjel, és nézz előre.
2017. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Egy másik egyéjszakással.
2017. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Jó volt, jól érezted magad.


Az már gáz, hogy belelovalltad magad és ő meg hülyített.


Jó úton jársz afelé, hogy felfogd lassan, hogy:

1.: nem bűn jól érezned magad

2.: hosszútávú kapcsolat nélkül is akár

3.: nem lovallod magad irracionális képzelgésekbe


de ezekre a csajok úgy 25-30 között szoktak rájönni, a csajoknak is csak kis része

2017. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

"soha többé nem szabad Tinderessel kezdeni"



annka, hogy te hülye voltál, mi köze van a másik 300 ezer felhasználónak? Tipikus általánosítás.


Tudtad miért mentél föl hozzá, önként tetted szét a lábad.. mit hittél? első randin megdug utána meg eljegyez?

2017. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen megköszönném mindenkinek, hogy vette a fáradságot és reagált. Értékeltem is pozitívra; jobban nem lettem egyelőre- de örülök, h látatlanban tudtam kérni, s kaptam véleményt, választ.


Az utolsó kicsit végletes, semmi gond, bizonyára ilyen a személyisége vagy félreértett.

Még egyszer elolvastam az általam feltett kérdést; nem találtam gyűrűre vagy elköteleződésre utaló részt.

Az tagad,- és vitathatatlan, hogy széttettem a lábam, de az is, hogy személyes elválásunkig fenntartotta az érdeklődés és a folytatás szándékának látszatát.


Joggal mertem remélni és feltételezni, h nem csak egy mulatság erejéig érdekeltem.


Nem, rohadtul nem akartam és akarok gyűrűt, de az, akiről tudjuk, h mások a szándékai- meg mondjuk még csak nem is tetszik élőben- AZT NEM VISSZÜK HAZA és hitegetjük. Vagy de? Ez már új kérdés, komolyan... Férfiakhoz...


"De miért?" -szabad fluimucilÁbel hangot képzelni

2017. febr. 11. 16:15
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Lehet az ágyban is ilyen baromi fárasztó, modoros a stílusod, mert akkor nem csoda, ha nem kért belőle többet.
2017. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

"de az, akiről tudjuk, h mások a szándékai-...- AZT NEM VISSZÜK HAZA és hitegetjük. Vagy de?"


Érdekes, engem sose invitált fel egy férfi sem a lakására első randin, sőt addig egyikőjükkel sem feküdtem le, míg nem fordult komolyra a dolog köztünk. Látta rajtad hogy potenciális jelölt vagy egy egyéjszakásra, akkor most mit sírsz? Ha érdekled a férfit, és nem csak szexuálisan, akkor nem az lesz az első hogy felvisz szexelni, hanem talán ő is megismerne téged...

2017. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. febr. 11. 23:30
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

én meg mindenkivel annyi ismeretség után fekszem le, amikor kedvem tartja, és soha semmilyen szabályszerűséget nem fedeztem fel ebben, a mostani komoly kapcsolatom, és az előző komoly kapcsolatomnál sem tartogattam magamat.

kérdező, szerintem elég nagy szemétség volt ettől a sráctól, hogy nem mondta el nyíltan, mit akar. én jobban értékelem az őszinteséget, megmondhatta volna, hogy csak szexkapcsolatot keres. szerintem ne vond le azt a következtetést, hogy nem szabad tinderessel kezdeni, ez egy tapasztalat volt a sok közül, majd idővel nem fog fájni. amúgy ha ki akarsz ebből még csikarni valamit, akkor mindenképpen sokat várj a válaszadásokkal, és te is röviden írj neki.

2017. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen értelmezni az utolsó kommentet!
2017. febr. 21. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!