Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is féltek a felelősségválla...

Ti is féltek a felelősségvállalástól?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Bármitől félek, ami nem otthon történik velem, amikor felelősséget kell vállalnom. Főiskolára járok és már szimplán az is rettegéssel tölt el ha egy beadandót kell írnom. Hogy nem lesz ilyen jó, amolyan jó, tuti el fogom cseszni, mit fog gondolni a tanár, tuti elkönyvel hülyének... Szerintetek normális hogy így félek ezektől? Mit tehetnék, hogy ne parázzak ennyire? Párszor az is előfordult hogy egyébként azért nem sikerül valami, mert ráparáztam... Általában azt élem meg hogy az egész külvilág egy színjáték és csak akkor tudok önmagam lenni amikor otthon vagyok, egyedül... Ez is normális vagy nem vagyok egyedül ezzel? A környezetemben nem igazán tudok ezekről senkivel dumálni...Sajnos...

2020. jan. 8. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Majdnem minenki így van csak nem mondja el vagy tagadja.
2020. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Általában azt élem meg hogy az egész külvilág egy színjáték"


Mert ez az igazság. Az egó színjátéka.

Keress rá: Eckhart Tolle - A most hatalma

2020. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én attól lettem felnőtt.


Ha megcsinálod jobban fogod érezni magad. A rinyálás helyett ilyenkor adj magadnak két pofont de rendesen és indulj és csináld!

Rossz lesz? Javítsd ki nézd át! Csináld!

2020. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első beadandonal én is féltem még akkor amikor rengeteg ember előtt kellett előadást tartani. Az első után megtört a jég és azóta élvezettel csinálom. Élvezem hogy másoknak atadhatom a tudásom. Ez az életem mozgatoja. Nem tudom milyen szakra jársz de ha esetleg egy kis lelki froccsre van szükséged nyugodtan írj.
2023. aug. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!