Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mások véleménye. Van akinek...

Mások véleménye. Van akinek sikerült rajta változtatnia?

Figyelt kérdés

Nem is tudom miért alakult ez így, azt hiszem már gyerekkorom óta ilyen vagyok. Vannak emlékeim arról, hogy már óvódás koromban is eléggé foglalkoztatott mások véleménye. Mindig is tartottam attól, hogy nehogy valami olyat csináljak, ami miatt másoknak negatív véleménye lesz rólam. Viszont így nem merem teljesen felvállalni magamat és nem tudok rendesen megnyílni mások előtt. Szóval elég mélyen bennem van ez a dolog, nem tudom, hogy tudnék-e változtatni rajta, milyen lépésekkel kéne nekiállnom ennek.

Van akit már gyerekkora óta túlságosan foglalkoztatott mások véleménye, de sikerült rajta változtatnia? Ha igen, akkor hogy sikerült? Esetleg valami tipp, javaslat?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2020. jan. 11. 23:53
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:

Ebből a tanmeséből okulhatsz:


[link]

2020. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tetszenek a fiatal lányok. 15-18 évesek én meg már elmúltam 30. Ha érdekelne mások véleménye akkor rosszul érezném magam. Azért nem érdekel mert tudom hogy semmi baj nincs velem. Sokan álszentek sokan intoleránsak és nagyon sok olyan vélemény van aminek a tulaja elvárná hogy az ő kénye kedve szerint éljem az életem csakhogy az ő elcseszett világképének megfeleljen és ne keltsen benne feszültséget hogy a világ más is lehet mint amilyennek ő elképzeli. Az ilyen emberek elvárják hogy nekik tetszően cselekedj de két fűszálat sem tennének keresztbe érted.

Szóval bekaphatják!

2020. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!