Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet? Nem tudom pontosa...

Mitől lehet? Nem tudom pontosan elmagyarázni, amit érzek, de remélem, hogy valaki megérti.

Figyelt kérdés
Szóval, kb. egy éve egyfolytában olyan érzésem van, mintha kívül lennék a testemből, nem lennék ott egy pillanatban sem, elröpülnének felettem a másodpercek, homályosan látok, lecsukódnak a szemeim...még akkor is, ha előtte 10akárhány órát aludtam! Nem álmos vagyok ilyenkor. Fogalmam sincs, mitől lehet. Nem tudok rendesen koncentrálni, ami ráment a tanulásomra is. Ez azonban megváltozik, és hirtelen újra 100 százalékosan a "jelenben" érzem magam, hogyha megijedek, vagy félek. Olyankor olyan érzés, mintha felébrednék. Gondolom, ez az adrenalintól lehet. Mit tudok csinálni, hogy folyton így érezzek? Érti valaki, miről zagyválok?...ha igen, az kérem, segítsen!
2010. júl. 21. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

huh nem értek hozzá de nekem normális "disszociatív jelenség" jut erről eszembe , olvass utána esetleg

bár ezek csak pár percesek szoktak lenni tudtommal úgyhogy lehet nem mondtam ezzel semmit :S

2010. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hú, de irigyellek, ez nagyon jó lehet. Én most egy Sri Chimnoy féle meditációra járok, de csak alig - alig tudok átmenni abba a dimenzióba, amiről te beszélsz. Úgy látszik, így születtél. Fejleszd! Esetleg keresd a Srí Chimnoy könyveket, és a meditációs csoportot. Van a nagyobb városokban többfelé.
2010. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én direkt keresem az ilyen helyzeteket.Szerintem te csak adrenalin-függő vagy v túl magas az inger küszöböd ezért nem tudod megélni a hétköznapi dolgokat.További sok szerencsét!
2010. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem átjárkálsz egyik dimenzióból a másikba. Helyesebben egyik rezgéstartományból a másikba. VAlószínüleg nagyobb a rezgésszámod a szokásosnál. Lehet, hogy angyal vagy.
2010. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!