Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi most a legnagyobb problémád...

Mi most a legnagyobb problémád az életedben?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérek köszi
2010. júl. 21. 20:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
szeretethiány...
2010. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó melót keresni egy olcsó albérlettel.Remélem sikerülni fog, a melót a héten érdeklődöm.Szurkoljatok!!

22/L

2010. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
senki sincs mellettem aki szeretne
2010. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogyan fogom megvalósítani, hogy felvegyenek majd egyetemre.
2010. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy vajon meg tudom-e valósítani azt, amit csinálni akarok évek óta, mert ha nem, akkor valószínűleg összeroppanok.
2010. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

Ki kellene húzni a bölcsességfogaimat, fogszabályzásra is szükségem van, kattog az állkapcsom, de nincs pénzem fogorvosra. Szeptembertől szakdogát írok (mérnöki szak), de még nem tudom, hogy miből és a záróvizsgám után döntenem kell, hogy folytatom MSC-n egy másik szakirányon, vagy abbahagyom az egyetemet.Nincs barátnőm és soha nem is volt.

kb ennyi.


22/f

2010. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

A barátaim leszarnak, és itthon ülök nyáron, pedig nagyon szeretek eljárni. De már meguntam, hogy mindig én hívok mindenkit mindenhova, és senki nem jön.

L16

2010. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
22L irtozok haza menni a csaladomhoz peddig otthon szeretnek
2010. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
az h jön szét a focicipőm,ésmost anyuéknak nincs pénze másikra:(De ez legyen a legnagyobb bajom.
2010. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%

ez :

van e életcélom utál mér szült.. meg

azt akarom elérni gyűlöljön gondolkozzak... itt hagy miattam veszíti el a Janit takarodjak el itthonról nem érdeklem ..

ezt kapom tőled , ? azé me eltart .. ezéé segíteni egymást a családoknak de én vagyok a mocsok állat.. gondolkozzak el.. .. nem ezt érdemli

takarodjak el.. mocsadék vagyok ..nem tart el.. lesz*r.. utál ..

menjek apámhoz stb felejtsem el .. nem vagyok a fia .. miatta nem jön át a pasija sokszor(most itt van) állat vagyok f*szfej vagyok .. gyűlöl.. el fog költözni ... elzavar innen

menjek el innen mit adott nekem ? van pofám ilyet kérdezni .. életet. ..mért vagyok én ?..

milyen felfogásom van neked .. minek élek én ?

lépjek ki a suliból meg ilyenek meg dolgozzak tartsam el magam.. költözzek el albérletbe.. fél évem van ,,mondom neki hülye.. azt mondja azért mert eltart..

nem vagyok képes semmire senki nem lesz belőlem, .. börtönbe fogok kerülni..

r*hadt b*nkó állat.. vok .. megbánta hogy megszült..alapból egy r*hadék vagyok.. még be se kell hozzá rúgnom..

ja + most jön azzal hogy flegma vagyok meg ilyenek ...me szeretetben.. azé van a család..

ez a célom ?


ezt kaptam ma anyámtól .:

ja és nincs minek életbe tartania

2010. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!