Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi most a legnagyobb problémád...

Mi most a legnagyobb problémád az életedben?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérek köszi
2010. júl. 21. 20:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
hát most épp semmi,de egyébként hangulatfüggő...
2010. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
az hogy két lány van akit a haveromnak mondhatok. és semmi más, se LB se semmii.:(
2010. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
van -lényegében volt- egy lány akivel barátkoztam de beleszerettem nagyon. tudtam, hogy ez egyoldalú ezért nehezen kezeltem aminek következtében "hülyén" kezdtem el viselkedni vele, így már haverok-barátok sem vagyunk, nemhogy több lenne. a baj az, hogy nem tudom kiverni a fejemből, mindig eszembe jut és emiatt eléggé dekoncentrált vagyok, állandóan rosszkedvű. ez sajnos eléggé kihat másra is. önbizalmam teljesen elment, kedvem is, anyagilag is eléggé megzuhantam, lelkileg is. most azon dolgozok, hogy sikerüljön helyrerakni a károkat amiket emiatt okoztam.
2010. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
23f
2010. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg a legnagyobb problémám, hogy itt szöszösek a betűk, ilyen times new roman effekt. sans serif jobb lenne, szösz mentes és könnyebb olvasni xD
2010. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hogy nem szagolhatom egy általam elképzelt jó lány seggét bugyin harisnyán keresztül, meg a használt csizmájába sem szagolhatok bele
ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!