Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ne pánikoljak, ha...

Hogyan ne pánikoljak, ha telefonálnom kell egy fontos emberrel?

Figyelt kérdés

Van egy olyan rossz szokásom, hogy ha valaki olyannal kell beszélnem (mindegy, hogy telefonon, élőben, írásban, de talán telefonon a legrosszabb) aki valamilyen okból nagyon fontos nekem, akkor elkezd a torkomban doboni a szívem, izgulok, alig bírok egy értelmes szót kinyögni, leblokkolok. Hogy győzzem ezt le?

Persze a családommal, meg akikkel nagyon gyakran beszélek, nincs ilyen. Semleges emberekkel is izgulok, ha beszélni kell, de nem annyira. Viszont ha ismert, fontos személlyel, akkor pánikolok.

Holnap kellene beszélnem valakivel, aki ilyen fontos személy, és ráadásul telefonon. Már most feszült vagyok, izgulok, és biztos, hogy aludni sem fogok tudni rendesen az izgalomtól. Nagyon jó érzés amúgy vele beszélni, de utána mindig csalódott vagyok, emrt a felét sem tudtam elmondani annak, amit akartam, és bitos hülyének néz, mert egyszerűen sokkot kapok a beszégletéstől.

nem tudom, mi az oka annak, hogy ilyen vagyok.


2020. jan. 30. 19:33
 1/1 Körömcsiga válasza:
Gondolj arra, hogy ő is csak egy ember, aki jár WC-re, szokott bakizni és biztos szokott szellenteni. :)
2020. febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!