Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon félek. Szorongással...

Nagyon félek. Szorongással küzdök egy jó ideje és most azon parázok hogy ebbe bele lehet e őrülni vagy csak egyszerűen lefáraszt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán az ha valaki megőrül mit jelent?Mert én most tanulom hogy hogyan zárjam ki a félelmeket de attól félek hogy teljesen összekavarodok a gondolatokban és nem én irányítom majd őket😬😬

2020. febr. 17. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A félelmeket nem kizárni kell, mert a kizárás az elnyomás. Elnyomás hatására meg nem szűnik meg a félelem, csak elfelejtődik, aztán ha megint olyan helyzetbe kerülsz, akkor újra előjön.

A félelmet tudatosítani kell, hogy konkrétan mitől félsz, és miért félsz, és szembenézni velük. Akkor megszűnik.

A te esetedben előbb a körforgást kell megszüntetni, mert jelenleg úgy értem félsz attól, hogy nem tudod, hogyan zárd ki a félelmeidet.

Először is azt értsd meg, hogy mindent te irányítasz. Nincs más benned rajtad kívül :D Innentől pedig tisztázd le magadban, hogy melyik félelmedtől miért félsz.

2020. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami okozza ezt amit eszerintem te is tudsz,hogy mi azt kellene megoldani megszuntetni.. aztan idovel helyrejossz
2020. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eljutottál arra a "szintre" hogy a félelmeid már a félelem várható megjelenése miatt jönnek elő, kapuja a pánikbetegségnek. Keress fel egy szakembert mielőbb!
2020. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasnoló dolgokkal küzdök... Pszchiológus segit.
2020. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!