Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok halni, de nem...

Meg akarok halni, de nem merem megölni magam (lent)?

Figyelt kérdés

Évek óta ez van, de az utóbbi időben méginkább.

Depressziós vagyok, úgy érzem, hogy túl sok mindent kell megoldani, és nem tudom utolérni magam. Fáradt vagyok. Mindig így érzem magam hónapokig. Mindennap meg akarok halni.

Aztán valami miatt mindig elmúlik egy időre.

Úgy érzem, hogy összeszedem magam, sok mindenben előrehaladok, és úgy látom, minden jó. Ez tart egy rovid ideig, aztan megint visszazuhanok ugyanoda, és minden alkalommal ugy erzem h melyebbre.

Most 2 hónapig teljesen úgy ereztem h minden ok. Boldognak, elegedettnek ereztem magam.

Aztan egyik naprol a masikra, minden visszafordult.

Nincs eletkedvem, nincs energiam semmihez, nem foglalkozok semmivel, amivel kéne, es tudom h ettol még rosszabb lesz. De nincs motivaciom barmit is csinalni.

Feleslegesnek érzem h barmin is javitsak,mert hiaba lesz jobb, megint ugyanez lesz utana. Folyamatosan ez van.

Meg akarok halni.

Nem birom.

De nem merem megtenni. Nem birom ravenni magam. Ijeszto. Es fajdalmas itthagyni azokat akiket szeretek.

De nem akarok élni.

Csak próbálom meggyőzni magam, hogy megtegyem. Mert tudom,hogy ugy konnyebb lenne.

Nem lenne semmi.

Nagyon szeretném.

Azt akarnám, hogy valami balesetben haljak meg, vagy hasonló. Mert nem vagyok kepes ra,hogy megtegyem.

pedig semmi ertelme eletben maradni.

Nem tudom mi a kérdés lényege. ennyi



2020. febr. 26. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Ne legyél,tök jó élni,néha nem de nagyátlagban jó.


Most is gyk-zol,ez is egy cél,ha te nem írtad volna ki mások nem tudnának válaszolni,tehát tettél valami fontosat.


Az öngyilkosok meg a pokolba kerülnek,ami még ennél is sz@rabb,tehát bírd ki.

2020. febr. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%
Érdemes lenne egy szakembert felkeresned aki segíthet neked ezen a kérdéskörön átlendülni. Azért nem mered megtenni,mert valójában nem akarsz meghalni.Anno küzdöttem én is az öngyilkosság gondolatával,aztán elkezdtem verseket írni meg rajzolni. Nem volt szükségem szakemberre hiszen a művészet úgymond jobb kezét nyújtotta,és mindent kiadtam magamból. Persze nem mindenki rendelkezik tehetséggel,de úgy gondolom nem az a lényege,hogy híres alkotó legyen az ember. Valahol ki kell "dobni" a lelki szemetest,különben besokallsz és azért vagy depressziós. Változtatnod kell, hiszen nem véletlen hogy megszülettél. Keresd meg önmagad,vagy ha nem megy egyedül,segíthetek neked. Írj e-mailt a szilvikeegy@gmail.com-ra.
2020. febr. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Lehet valamelyik ötlet vagy tanács innét segíthet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1006..


Jobbulást..

2020. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy cipőben járunk. Nekem sincs életkedvem mindig arra gondolok hogy meghalok, nem élek már tovább. Tudom, hogy nem erre kell gondolnom, hanem arra, hogy hogyan oldjam meg a problémáimat és ebben én is segítséget szeretnék kérni.


De ha gondolod kedves kérdező, beszélgethetünk privátban, elmeséled részletesen a problémáidat és én is.

2020. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Én meg pánikbeteg vagyok akkor én meg se szólalok, menni nem bírok csak biciklivel mert ha sétálnék össze tudnék esni, deperszonalizáció, szorongás szédülés.. Meg se fordul a fejemben hgoy meghalnak 18 évesen mert tudom hogy később jobb lesz.
2020. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek be a menhelyre és fogadjatok örökbe egy cicát, ha képesek vagytok gondoskodni róla.

Nekem is szar a helyzetem de van két szép cicám a házban és minden nap megmosolyogtatnak. Imádom őket és sokkal jobb kedvem lesz tőlük, pedig van velük gond rendesen. :)

2020. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csaladipotlek válasza:
100%
Full leírtad a helyzetemet, ha esetleg szeretnél beszelni orulnek neki (:
2020. febr. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legbelül, mélyen minden ember tiltakozik a jelenlegi élete ellen, még ha gazdag is, mert túl nagy a nyomás.

Ne úgy gondolj az életere, mint élet, hanem pöcegödör, amiben örüljenek, ha egyáltalán felkelsz, nehogy már ők mondják meg hogy legyen, kapják be!


Ajánlom figyelmedbe a b@ssza meg könyvet,

[link]


bár én elkezdtem olvasni, de nem lettem okosabb, szerintem az életben minden hülyeség és hiábavaló, de elég sarkítás meg minden, itt csak a csoda segíthet!


Csatlakozzunk:


https://www.youtube.com/watch?v=1Gwa4KQh0bs

2020. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
13%
Az olyen emberek mind csak sajnáltatják magukat ez abból látszik hogy itt rinyál hogy jajj meg akarok halni közben nem meri megtenni. Aki tényleg meg akar halni az meg teszi.. Utálom az ilyen embereket akik sajnáltatják magukat. Inkább keress fel egy orvost, kezeltesd magad. De ne itt kérs segítséget. Látatlanból senki nem tud segíteni neked.
2020. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!