Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha meghalt “volt”...

Normális, ha meghalt “volt” páromra gondolok minden nap?

Figyelt kérdés
19 éves voltam, mikor meghalt motorbalesetben a párom, ez 6 éve volt. (2 évig voltunk együtt, nagyon megviselt) Azóta minden nap gondolok rá valamilyen úton-módon eszembe jut. Nem úgy, hogy hiányzik mint pár csak valami eszembe jut vele kapcsolatba régi dolgok vagy h miért történt stb. Azóta férjhez mentem született egy kislányunk is, nagyon szeretem őket és boldog vagyok. Viszont ez nagyon rossz, hogy minden nap eszembe jut, vajon ez normális? :( Nehéz volt “feldolgozni”, de amennyire lehetett annyira sikerült szerintem. (Nyilván sose lehet teljesen) De lehet csúnya ilyet mondani, de nem szeretném ha folyton eszembe jutna, mert nyilván nem jó érzést kelt bennem, persze hamar el is múlik, de most ezen elgondolkoztam, hogy vajon miért jut még ennyi idő után is minden nap eszembe?
2020. febr. 26. 21:49
 1/10 anonim válasza:
84%
Ha nagyon szerettétek egymást, akkor persze, normális, hogy ennyire megvisel egy ilyen trauma, hogy a mai napig eszedbe jut. Sajnos ezzel nem lehet megtanulni együtt élni. Sajnálom!
2020. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Normális, exem is gondolt az előző párjára pedig 15 évet voltunk együtt.

Én is gondolok az elhunyt családtagjaimra pedig már 20 év telt el..

2020. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Szerintem ezt nem lehet úgy feldolgozni, hogy soha életedben ne gondolj rá többet.
2020. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonymousreview60 ***** válasza:
36%

Minden nap?! Nem normális.

"Nehéz volt “feldolgozni”, de amennyire lehetett annyira sikerült szerintem." Nem dolgoztad fel szinte semennyire. Keress fel egy terapeutát!

2020. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon sajnálom! :( Arashnak van egy dala, ami ugyanerről szól, Broken Angel a címe, viszont a hölgynek ott nem kislánya, hanem fia van az új kapcsolatában. Bizonyára nem vagy egyedül ezzel a problémával. Keress fel egy terapeutát, hogy könnyebben lezárhasd ezt magadban.
2020. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem sikerült még teljesen feldolgoznod. Valószínűleg elnyomtad magadban a dolgokat olyannyira hogy évekig nem jött elő vele kapcsolatban semmi, és azt gondoltad hogy túltetted magad, pedig valójában nem, mert ugye most ennyi idő után ismét előjönnek a vele kapcsolatos dolgok. Aztán lehet egy idő után ez a dolog megfog szűnni aztán pár év után ismét előjönnek hasonló formában és így tovább. Ilyenen teljesen túltenni magad nem fogod. Eleve fiatalon halt meg, nem betegségben amiről tudhattátok előre hogy befog következni hamarosan hanem hirtelen egy baleset miatt, ezen túl lenni nem egyszerű. Nagyon jó profi szakemberek sem tudnak 100% osan segíteni ezen, persze könnyebbé tudják tenni, de teljesen túltenni magad akkor sem fogod tudni.

Nekem a barátnőm halt meg egy autóbalesetben lassan már 9 éve ennek. Ő az apjával utazott el külföldre pár napra és hazafelé jövet történt a tragédia. Az apja is meghalt, de ő nem azonnal hanem a baleset után 1 héttel később. Ő több életmentő műtéten esett át, sikeresek is voltak de még várt rá 2 műtét és hiába sikerültek a sérülései durvák voltak

2020. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek valakit akinek a ferje halt meg motorbalesetben legalabb 10 evvel ezelott.

Mai napig emlegeti ot. Van azota neki parja azota

2020. febr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Boldog a házasságod?
2020. febr. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj! Az emlékezet jó dolog. Azoktól az időktől is vagy olyan amilyen most. Ha elfelejted akkor el fog veszni az emléke is. Szerintem ne tedd! Emlékezz!
2020. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszont ha még élne a "volt" párod, lehet, hogy már rég szétmentetek volna, gondolj erre és így könnyebb lesz.
2020. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!