Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Soha nem gondolkoztatok...

Soha nem gondolkoztatok ilyenen? Nem szeretnétek inkább ilyen világban/élethelyzetben élni, mint most?

Figyelt kérdés

Már többször is láttam kosztümös filmeket, s ezek közül több is megtetszett. Például multkor megnéztük (többedszerre) a Sissy című filmet (Romy Schneider; Karlheinz Böhm), és valahogy úgy érzem, hogy nagyon szeretnék abban a korban élni. Annyira tetszett minden, az etikett, azok a szép ruhák, a Schönbrunni kastély, a szép táj, a kirándulások, a programok, a bálok, a táncok, és még sorolhatnám... kivéve Zsófia főhercegnét, az Anyóst! De én nem kimondottan a Sissy hercegnő életébe szeretnék "belecsöppenni" (ugye ez lehetetlen is lenne).

Ti/Önök még sohasem voltak így?

(Különben legyenek szívesek kerülni olyanok, akik csak lehülyézni, lebarmolni tudnak! Köszönöm szépen)Várom a (rendes) válaszokat!


2010. júl. 24. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem sokan gondoltak már bele, hogy milyen lehetett más korban, akár csak a nagyszülők kora is másabb volt.


Én pl a Beatles koncertjén visítottam volna sok lánnyal szívesen az "All my loving" számukra, meg ilyenek.

19/L

2010. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nagyon furcsa, hogy úgy szeretnék több 100 évet utazni az időben!



13/L , és még várom a (rendes) válaszokat!

2010. júl. 24. 15:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretnék ebben a világban élni, csak nem itt.

Annyi szép hely van a világon. :)

Azért, nem szeretnék 100 évvel korábban élni, mert még egy egyszerű fogínygyulladásba is belehaltak, mert nem volt rá gyógymód. :S

2010. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van, de ha csak a szép dolgokat nézzük, lécciiiii! :-)
2010. júl. 24. 16:08
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát én úgy 1970 körül születtem volna...

Mehettem volna a BB koncertekre meg minden,tök király lehetett,de így "csak" Ákosra tudok menni,de az se semmi...:D

2010. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, hogy én miért pont ilyen messzire szeretnék visszautazni az időben... már kicsi korom óta a tervem, hogy felfedezek egy időgépet.
2010. júl. 24. 20:25
 7/15 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ ugyanez imádom a kosztümös filmeket én is a századfordulón vagy előtt szeretnék élni.

De már 19 éves vagyok és próbálom beprogramozni az agyamba, hogy "ÁLMODOZÁS AZ ÉLET MEGRONTÓJA " :(

2010. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

persze nekem is tetszik, engem igazából az fog meg amikor nagyobb múzeumokba megyünk (szépművészeti) az az épület gyönyörű meg még voltunk egy múzeumban, de nem tudom melyikben

[link]


[link]


igen, igen most épp vámpírnaplós képeket nézegettem, szép ruhák

2010. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szép ruhák - gyönyörűek - ezek a régi emberek nem is tudták, hogy milyen nagy szerencséjük van/volt.
2010. júl. 25. 14:35
 10/15 anonim ***** válasza:
En rapper vagyok (15/F) azt most mar nem olyan kiraly dolog letolni a gyatyat, meg minden, de engm ez nem erdekel, meg csak kilenvenes evekbeli zeneket hallgatok, szoval, ha mondjuk 15 evvel elobb szulettem volna akkor kiralysag lenne, de beszoptam, szomoru vagyok emiatt :( jah es boccs hogy ekezetek nelkul irok, de most nemet gepen unom az agyom...
2010. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!