Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondolkoztatok már azon hogy...

Gondolkoztatok már azon hogy bár ne lenne annyi eszetek hogy felmérjétek a helyzetetek, és ennek hatására gondolkoztatok a drogokon hogy lepusztuljanak az agysejtek?

Figyelt kérdés
Vicces, de én ezt fongolgatom…csak sajnos még suliba járok, és nem akarok a szüleimnek csalódást okozni, mert mégiscsak megadják nekem amit tudnak…
2011. márc. 15. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Még suliba jársz, és a szüleid mindent megadnak neked amit tudnak. Nem lehet olyan rossz a helyzeted.
2011. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken gondolkodsz, kétlem hogy annyi eszed lenne.
2011. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átfutott már az agyamon, hogy mennyivel könnyebb/egyszerűbb lenne minden, ha butának (vagy legalább butábbnak) születtem volna és nem akarnék mindenre magyarázatot találni. De drogozni ezért nem fogok. Egyes anyagok kipróbálása néha átfut az agyamon, leginkább akkor, ha rettenetesen unatkozom és elmerülnék a darabokra hulló valóságban, hallucinációkban, de gyakorlatban nem valósítom meg. Nem akarok ilyesmire ráfüggeni. Meg egyébként is elsősorban az amúgy is rohadtul elborult fantáziavilágomban élek és csak másodsorban a valóságban...
2011. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó: én is ugyanez, néha könnyebb lenne, de én sem csinálom..csak ez így felmerült bennem :)
2011. márc. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!