Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kellene minden férfinak...

Miért kellene minden férfinak kigyúrtnak lenni?

Figyelt kérdés

Szőr feláll a hátamon, hogy mindenhol a kigyúrtság van, meg mindenkinek kötelező izmosnak lennie -.-"


Ha valaki felrak egy képet magáról netre, és kérdez magáról véleményt, az a legelső, hogy "jajj, olyan vagy mint egy csontváz" meg "kondi boy xD" stb. nem az hogy milyen az arca stb. Ráadásul már 12-13 éves gyereket is leszólnak emiatt, a sok szerencsétlen gyerek meg megy tönkrerakni magát a kondiba a hatalmas nagy súlyokkal...


Már a tökömön jön ki, hogy mindenhol ez megy. Hozzáteszem, én is járok le kondiba, de inkább azért hogy ne punyuljak el, nem azért, hogy kigyúrt állat legyek. Nagyon vékony vagyok, mindig is az voltam, de engem nem zavar, mert speciel nagyon jóképűnek tartom magam, és mindenki ezt mondja, ezért a külsőmmel nagyon megvagyok elégedve emiatt az egyetlen dolog miatt, de osztálytársak vagy ismerős rögtön azzal jön, hogy hű te kigyúrt izomállat ironikusan persze meg ilyesmi. Szerintem a férfiasság egyáltalán nem ott kezdődik, hogy valaki mennyire kigyúrt. Mondjuk engem egyáltalán nem zavar, mint mondtam, majd lehet, hogy egyszer ráveszem magam a gyúrása, de 17 évesen mivel lennék elkésve? Az zavar, hogy a hülye trendek miatt teszik tönkre magukat egyesek...


Hallottam már esetet, hogy tizenéves gyerek tönkrerakta a szervezetét szteroidokkal, mert állandóan csúfolták hogy milyen gebe és máshogy nem tudott izmosodni -.-" Most pedig a kórházban szomorkodik...


Szerintem az a NORMÁLIS ha valaki 20 éves koráig vékony mint egy nádszál, ebből látszik, hogy egészséges, persze ha szépen táplálkozik mellette, apám is 50 kiló volt, most meg már fogyóznia kell lassan 40 évesen...


2010. júl. 24. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én utálom hha vki kigyúrt :D
2010. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Speciel én is...


Viszont már mindenhol ez megy, már lassan kötelezővé teszik a gyúrást, szomorú, hogy lassan ez lesz a férfiasság egyik alapfeltétele, mármint a hülyéknek az :D

2010. júl. 24. 22:03
 3/24 anonim ***** válasza:

szard le és örülj,hogy te nem vagy az :D

első voltam.

2010. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, aki akar gyúrjon amennyit akar, lehet 200 kilós is felőlem, de az emberek ne akarjanak mindenkiből izompacsirtát csinálni...
2010. júl. 24. 22:06
 5/24 anonim ***** válasza:
hát igaz,de hülye az emberi természet..
2010. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Örülök is, hogy nem vagyok az, elég nekem az a kis minimális izom ami rajtam van :)
2010. júl. 24. 22:07
 7/24 anonim ***** válasza:
helyes ;DDDDD
2010. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Sok mindenkinek a kigyúrt tartozik ebbe a kategóriába:

[link]

na most te mikor látsz ilyen embereket járni az utcákon?, csak azért mert ezek full televannak szedve szerekkel

na az igazi natural kigyúrtság az kb ilyen mint ők:

[link]

[link]


na most azt ne mondjátok hogy az ilyen csúnya mert ez még igenis a szép látványt gerjesztő kidolgozottság izmok terén

2010. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

22:18


Itt nem ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy miért kell egy férfinak xy izomzattal rendelkeznie?


Mondjuk nekem mind a 3 túl kigyúrt kategória, az elsőről inkább nem ejtek szót, az már nekem nem emberi lény kategória.


Miért nem lehet egy férfi vékony?

2010. júl. 24. 22:30
 10/24 anonim ***** válasza:

én speciel utálom a kigyúrt pasikat, nem jó hozzájuk bújni :S mennyivel jobb a barátomhoz, akinek van egy tök édes kis pocakja, és nagy a segge :P nekem ez jobban bejön, mint egy csupaizom vagy egy nádszál kisgyerek.

félreértés ne essék, nem kövér, kb. 175 centin és 75-78 kilós, olyan kellemesen tökéletesen husis, imádom :DD

2010. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!