Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kellene minden férfinak...

Miért kellene minden férfinak kigyúrtnak lenni?

Figyelt kérdés

Szőr feláll a hátamon, hogy mindenhol a kigyúrtság van, meg mindenkinek kötelező izmosnak lennie -.-"


Ha valaki felrak egy képet magáról netre, és kérdez magáról véleményt, az a legelső, hogy "jajj, olyan vagy mint egy csontváz" meg "kondi boy xD" stb. nem az hogy milyen az arca stb. Ráadásul már 12-13 éves gyereket is leszólnak emiatt, a sok szerencsétlen gyerek meg megy tönkrerakni magát a kondiba a hatalmas nagy súlyokkal...


Már a tökömön jön ki, hogy mindenhol ez megy. Hozzáteszem, én is járok le kondiba, de inkább azért hogy ne punyuljak el, nem azért, hogy kigyúrt állat legyek. Nagyon vékony vagyok, mindig is az voltam, de engem nem zavar, mert speciel nagyon jóképűnek tartom magam, és mindenki ezt mondja, ezért a külsőmmel nagyon megvagyok elégedve emiatt az egyetlen dolog miatt, de osztálytársak vagy ismerős rögtön azzal jön, hogy hű te kigyúrt izomállat ironikusan persze meg ilyesmi. Szerintem a férfiasság egyáltalán nem ott kezdődik, hogy valaki mennyire kigyúrt. Mondjuk engem egyáltalán nem zavar, mint mondtam, majd lehet, hogy egyszer ráveszem magam a gyúrása, de 17 évesen mivel lennék elkésve? Az zavar, hogy a hülye trendek miatt teszik tönkre magukat egyesek...


Hallottam már esetet, hogy tizenéves gyerek tönkrerakta a szervezetét szteroidokkal, mert állandóan csúfolták hogy milyen gebe és máshogy nem tudott izmosodni -.-" Most pedig a kórházban szomorkodik...


Szerintem az a NORMÁLIS ha valaki 20 éves koráig vékony mint egy nádszál, ebből látszik, hogy egészséges, persze ha szépen táplálkozik mellette, apám is 50 kiló volt, most meg már fogyóznia kell lassan 40 évesen...


2010. júl. 24. 21:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
az nem husi hanem zsír!
2010. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

23:16 ..most mit kell beszólni a másiknak? amúgy meg honnan a f_szból tudod h a csontjai mennyit nyomnak?

görénykedjél máshol.

2010. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

akkor zsír, nekem mindegy hogy hívjuk, mert jóláll neki, hogy van mit rajta fogni, mert tényleg nincs sok fognivaló rajta, csak olyan aranyos kis pocak :))

az ilyen pasi az én ideálom, akinek nem tetszik, az tartsa meg magának :D

2010. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hát igen az ember csontjai biztos kitesznek 30kilókat ^^
2010. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony magas deltások tetszenek^^ A kigyúrt nem jön be, de azért nagyon vékony se legyen. Szeretem érezni, hogy meg tudna védeni.
2010. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

énis pont olyan vagyok mint te,ha gondolod írj emailt


amúgy engem is cikiztek elég sokáig emiatt,amíg megnem mondtam nekik,hogy leszarom a véleményeteket,ugyis mindenhol azt mondják,hogy a vékony gyerekek a legegészségesebbek.

most vagyok 183 cm magas,és kb 65 kb. de engem nem zavar,eszem rendesen,minimális izom is van rajtam,nem a gyúrásból áll az életem...

17 F

2010. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
*kg
2010. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

én azt vallom, ha ki van gyúrva valaki, jó, ha nem, úgy is jó :D eddig mondjuk csak izmos barátaim vannak, de lehet, hogy én az ilyen arcokat vonzom be, de egy nagyon helyes nem kigyúrt pasinak (pl. az ilyeneknek mint te :D) tuti nem mondanék nemet :D

17/L

2010. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 General ***** válasza:

Hogy miért mondják, hogy az izmos férfi a férfi? Mert ösztönösen azt tekintjük igazi hímnek, aki erős. Mint az állatoknál. Te meg ha szereted a szép nagy ciciket, az se baj, mert genetikailag így vagy kódolva.


És hogy miért jó a kondizás? Mert erősebb leszel, egészségesebbnek érzed magad, javítja a tartásod, a ruhák is úgy állnak rajtad, ahogy kell és végül a magabiztosságodon is javít.


És ami nagyon fontos. Cuccok nélkül. Én még a kreatint se támogatom. Gyakori étkezés, fehérjedús ételek zöldséggel, gyümölccsel. Szerintem ez az élet nem olyan borzasztó...

2010. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Azért mert vékony nem biztos,hogy egészséges.

Nekem nem tetszenek a vékony pasik. Nem férfiasak...

Akkor inkább legyen rajta pár kiló felesleg,mint,hogy csonti legyen..

2010. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!