Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nektek mennyi energiátok...

Ti nektek mennyi energiátok van egy nap? Munka, életmód?

Figyelt kérdés
Egésznap nagyon fáradtnak érzem magam... Amikor nem dolgozom délután le is kell dülnöm egy kicsit... 30 éves nő vagyok
2020. márc. 8. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egészséges lennék lenne energiám mindenre, pedig sok a meló, és egyedül oldok meg mindent munkán kívül is. Így viszont élőhalott vagyok 24 órában sajnos. 34 F
2020. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Változó, attól függ, hogy az utóbbi hetekben rendszeresen eddztem-e vagy nem, milyen ételeket ettem, és mennyit aludtam. Ha ezek rendben vannak, akkor sok az energiám.

Ez a három nagyon fontos lenne mindenki számára. Az is lehet, hogy valami egészségügyi problémád van, pl: pajzsmirigy alulmüködés, de nem akarok tippelgetni. Vedd végig, milyen nem normális testi működéseket tapasztalsz magadon, és esetleg orvos...

2020. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!