Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiben csalódtatok legjobban...

Kiben csalódtatok legjobban életetek során? Mi volt a legnagyobb csalódásotok és hogyan tudtátok ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Barátok ,normálisnak vélt kollégák csaj vagy pénzügyek miatt . Élettárs és barátnők . Sunyi önző hazug lotyók .
2020. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
3 barátomban akiért a fél karom adtam volba
2020. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy nagyon nagyvonalakban: mi volt az oka a bizalomvesztésnek velük szemben ? Nem kell részletesen, ha nem akarjátok.
2020. márc. 8. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

A barátomban,de az biztos hogy emberben nem csalódtam még akkorát mint benne.

Hónapokig játszotta meg magát,hogy milyen nagyon szeret és imád stb...kb fél évre rá kiderült,hogy csak egy jó fogadás eredménye volt a kapcsolatunk,amit röhögve vágott bele a képembe.

Nagy szerencsém volt,hogy nem feküdtem le vele...ebben legalább nem tudott rajtam röhögni.

Senkinek nem kivánok ekkora csalódást,az biztos.

2020. márc. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Ez azért fura kérdés, mert ahogy megismered a másikat, garantáltan csalódsz, hol kellemesen, hol kellemetlenül, no meg a körülmények is közbe szólnak, az idő mindent elintéz-

Én speciel minden egyes emberben csalódtam, mivel soha, senki nem a valóságot mutatja, hanem egy álképet és ez alól nincs kivétel, vagy én látom másnak,. mint amilyen.

Ez lehet jó is meg rossz is, de az ember a rosszat emeli ki, szóval mikor másban csalódok, igazából magamban csalódok, mivel ÉN nem ismertem fel a másik ember hülyeségét, nekem a legnagyobb csalódásom pénzügyileg volt, MAGAMban csalódtam, eljátszottam a fizetésem.

2020. márc. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig csak az elvárásaidban csalódsz. Soha nem vártam el senkitől semmit, így soha életemben nem is csalódtam.
2020. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak az elvárásaidban tudsz csalódni.
2020. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!