Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmutattam a mellem neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutattam a mellem neki az első randin. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy igazán helyes fiúval és elhívott egy randira. Kaptam tőle egy szál rózsát, igen intelligens és tájékozott, értelmes fiú. Először egy kávézóba ültünk be, majd sétáltunk. Megemlítette, hogy csinos ruhát választottam és jól mutat rajtam, amire azt válaszoltam: Hát ma még látnád, mi van alatta. Ő meglepődött, de én lehúztam a pántnélküli felsőmet (egy parkban voltunk) és megmutattam neki, erre ő nem szólt semmit, majd egy kevéssel később azt mondta, hogy örült a találkozásnak, de még van egy kis elintézni valója, majd beszélünk.

Azóta nem keresett?

Szerintetek rosszul tettem? Vagy meleg a fiú???

De nekem annyira tetszik és szeretném, ha összejönnénk. :(


2011. szept. 23. 22:07
1 2 3
 1/23 napietus ***** válasza:
100%
ribancként viselkedtél, emiatt annak tart. az a bizonyos első benyomás igen rosszul sikerült. felejtsd el ezt a fiút, mert ezek után esélytelen, és legközelebb ne viselkedj ilyen ostobán.
2011. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
szimplán k*rvának néz sztem én azt tenném...
2011. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neki ez sok volt, azt hiszi, hogy ribi vagy. Én is ezt gondolnám, ha az első randin megmutatná a mellét. Te könnyűvérű:D 18F
2011. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%
Tuti hogy langyos és megijedt a melleidtől! a barom....
2011. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Panda Péter ***** válasza:
100%
ez tuti fake, ilyen nincs. mmint nem a pasi reakcióján vagyok kiakadva, hanem a "kérdezőn", hogy lehet ekkora ribanc.
2011. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés.
2011. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de kicsit szkeptikusan olvasom a kérdést, nagyon nehezemre esik elhinni. Mindenesetre tegyük fel, hogy tényleg megtörtént eset: ráijesztettél. Nem meleg, tetszel is neki, de szerintem ezek után lehet, hogy azt hiszi (és ezt ne vedd magadra), hogy te is csak egy ribanc vagy, aki csak a testét tudja felmutatni, semmi mást.

20/F

2011. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
nem a fiú a meleg, te vagy a hü1ye
2011. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem meleg, de mivel ő egy intelligens fiú (én is ilyen vagyok) valószínűleg azt gondolja, hogy egy ha ez a lány ilyen hamara kivillantotta a melleit, akkor bizony milyen barátnő lenne belőle?


Félne, hogy könnyen megcsalnád, mi értelmes fiúk ugyanis előre gondolkodunk, amit én is sokszor inkább agyzavaró hatásnak érzek és púp a hátamon, de mindegy. :D


Legközelebb ne add magad ilyen könnyen, légy titokzatos, annál vonzóbb és becsülendőbb leszel.


Ha buta srácnál próbálkozol ott lehet cicit villantani elsőre is. :D

2011. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

Kamu.

Egy férfi előbb megdug és utána nem hív fel.

Ha lehetőség van a dugásra,akkor nem koccol le:).

2011. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!