Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinteket rosszul tettem?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyok együtt a pasimmal...eleinte jó volt minden, aztán folyton féltékenykedett, de nem volt rá oka. Többször felpofozott meg hasonló dolgokig fajultak a dolgok. Aztán besokalltam és adtam neki egy lehetőséget a változásra. Azóta "változott" tényleg és rájött, hogy a féltékenységével elveszíthet, de valahogy még mindig bennem maradt egy kis tüske a "dolgai" miatt (pofon..). A szex nem igazán jó vele, amióta agresszív volt velem, nem tudom "úgy odaadni magam neki". Mindezek ellenére nagyon szeretem, mert becsülöm benne azt hogy ő legalább tényleg hűséges hozzám. Fél éve javulóban van a kapcsolatunk...tényleg nem panaszkodhatom rá. Most nyáron viszont lefeküdtem egy pasival a múltból és az az igazság hogy nagyon jó volt vele. Kicsit szemétnek érzem magam, nem tudom eldönteni hogy megérdemelte-e a pasim, hogy megcsaltam. Szerintetek megérdemelte a féltékenykedések és a pofonok miatt ezt a dolgot? Vagy nem kellett volna megtennem? 20/L
2011. szept. 6. 23:01
 1/8 Kemptener ***** válasza:
48%

csak megérezte!!!

A pofont meg vedd előlegnek.

2011. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ezzel csak bebizonyítottad, hogy neki volt igaza, amiért féltékeny volt. Már bocs, de ez azt mutatja, hogy már nem szereted. Akkor meg miért nem dobtad? Ezt utálom a legjobban én is. Miután már megbízom a csajban, akkor rúg a legnagyobbat :SSS
2011. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
azok után, amiket művelt, én még el is mesélném neki milyen volt, és csak utána dobnám ki...
2011. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Vagy megbocsátasz, vagy nem.
2011. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Az már biztos, hogy nem hiába volt féltékeny.

A pofozás viszont nem megbocsátható.

Jó, hogy szemétnek érzed magad, mert az voltál. És eszerint nem is szereted.

Nem érdemelte meg, hogy megcsald. Ezt senki nem érdemi meg semmiért.

A pofonokért azt érdemelte volna, hogy elhagyd.

Engem is csaltak már meg. És a lány a szemembe is mondta.

Ha megcsalna a párom, elhagynám és kész. De én meg nem csalnám.


35/F

2011. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 évig féltékeny volt, de akkor tényleg nem volt rá oka! 1 hónappal ezelőtt csaltam meg. Többet nem fogom megcsalni, de úgyéreztem, hogy megérdemlte a múltbeli dolgok miatt.
2011. szept. 6. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"A szex nem igazán jó vele, amióta agresszív volt velem, nem tudom "úgy odaadni magam neki". Mindezek ellenére nagyon szeretem, mert becsülöm benne azt hogy ő legalább tényleg hűséges hozzám. "

Ezek utan ne mondd, hogy szereted. Miert nem keresel valaki olyat akit tenyleg szerethetnel?

2011. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:
persze, hogy hűséges. mi sem könnyebb, mint bányarémnek a szüzességi fogadalom...mit gondolsz, van Rajtad kívül még 1 hülye, aki elviselné a "barátodat"?
2011. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!