Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék érzelmek nélkül élni?

Hogy tudnék érzelmek nélkül élni?

Figyelt kérdés

A bűntudat-ot már sikerült kiiktatni az életemből. Azaz nem érdekel ha leb_sznak.

Most a szomorúságot akarom kiiktatni.

Aztán a jöhet amiből amúgy sincs sok a boldogság.



#boldogság #érzelem #szomorúság. Nélkül.
2020. márc. 13. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden tömören : Baccál rá mindenre...

Így nem fogsz érezni semmit.

2020. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Probálok de nem ilyen egyszerű. Ma igazán szomorú lettem egy felismeréstől. Nem tudok "bacnirá".
2020. márc. 14. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
2020. márc. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányozd a tibeti buddhizmust. Nem kiktatni kell az érzelmeket, inkább megérteni és uralni. Mondok egy példát. Most reménytelenül szerelmes vagyok, soha nem leszünk egy pár, de valószínűleg még találkozni sem fogunk. Ezt racionálisan átgondoltam, megértettem, elfogadtam. Nem írkálok verseket, nem bőgök romantikus filmeken, nem ugrálok a Dunába. Dzóval tök kiengyesúlyozott maradtam. Nem HAGYOM, h ez az érzelem bármi másban meggátoljon, zavarjon. Mint egy virág a vázában. Ott van, látom, jóvan, megyek dolgozni. Vmi ilyesmit kell elérni.
2020. márc. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez megközelítés kérdése. Én sosem voltam érzelgős, szerintem szinte minden kezelhető racionálisan, az ész felől, ennek ellenére nyilván vannak érzelmeim és nem hiszem, hogy ezek bármikor megszűnjenek, de mindgi úgy gondolom végig a dolgokat, hogy előbb aggyal és aztán szívvel. Amennyire lehet nem használom a léleklábast, mert az csak hullámzást okoz a kedélyállapotomban. Ezért akarsz te is szabadulni tőle, mert felültet egy libikókára: egyszer klasszul érzed magad, aztán meg nem. Ezt próbálod kiiktatni. Ezt valóban lehet kontrollálni, de sokat kell gyakorolni
2020. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a szerencsejáték segített, de elég ha kicsiben csinálod 100ft-os tétekkel, az tuti érzéketlenné tesz!


[link]


vagy rakj mindig a második ajánlott lóra


[link]

2020. márc. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5. Azaz megvan a hullám vasút.
2020. márc. 19. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes érzelem nélkül ölni, akkor nem fogsz tudni érzelmek nélkül élni.
2020. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre szerintem születni kell.... Nem tudod irányitani...
2020. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!