Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés
avokadokrem4444 nevű felhasználó kérdése:

Nyugtasatok meg, ugye nem tudok meghalni álmomba?

Van egy ilyenen, hogy beképzelem magamnak, hogy amíg alszok, meghalok. Rettenetes félek hogy soha többé nem ébredek fel. Nagyon rossz, nem merek aludni, csak ha már nagyon álmos vagyok. Nem vicc, kérlek szépen, értelmes válaszokat írjatok! Köszönöm!❤️

Kérdések hasonló témákban: utálat, nyugtass meg

márc. 26. 02:07  Privát üzenet  

A válaszok
MrPifta nevű felhasználó válasza:

Lehetséges.

De ha ezen aggódsz, attól nem lesz jobb az életed.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 05:52 Privát üzenet
Ha 90 éven aluli vagy akkor mostanában nem fogsz álmodban meghalni.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 26. 08:07 Privát üzenet

Asszem, te az a típus vagy, aki sötétedés után attól retteg, hogy a nap hajnalban nem jön vissza... :)

Ha fiatal és egészséges vagy, miért halnál meg? (Még ha egy végelgyengülés előtt álló aggastyán lennél, akkor akár ez is benne van a pakliban.) Ha álmodban bármi zűr történne veled (pl. nem kapnál levegőt), azonnal felébrednél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 26. 08:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet az, hogy csak akkor tudnek meghalni, ha megolne valaki, vagy ongyilkos lennek?
Nem lenne könnyebb meghalni?
Ha úgy érzem mindent megtettem és csak küzdöttem egész eddigi életemben, nélkülöztem, sokat szenvedtem és úgy érzem nincs tovább. mi ilyenkor a teendő? Eltünni, meghalni?
Van még olyan ember rajtam kívül, aki évek óta nem tudja feldolgozni, hogy nem született gazdagnak és valószínűleg így is fog meghalni?
Miért van az hogy annyi rossz történik velem hogy mikor reggelente már azt kívánom hogy bár inkább fel se kelnék hanem aludnék tovább (nem akarok meghalni) mert akkor nem történne velem semmi rossz?
Mit jelent az elet? Mit jelent a halal? Mit jelent elni aztan meghalni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!