Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki ha valaki 16 évesen...

Ciki ha valaki 16 évesen meséket néz?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat unatkozom, ha van időm filmeket szoktam nézni, de bevallom már unom a filmeket.

Vágyom valami könnyedre is, szóval úgydöntöttem megnézem az összes Disney mesét (amennyit bírok), addig is nosztalgiázom egy kicsit, ha meg még valamelyiket nem láttam, azt most megnézhetem.

De ugyanakkor olyan furán érzem magam, hogy ennyi idősen ilyeneket (is) nézek. Jó kikapcsolódás, de mindig arra gondolok, hogy ha valaki megtudná, miket gondolna rólam. Mert olyanokat is szeretek néha nézni, amik kifejezetten a gyerekeknek készültek, gondolok itt a hercegnős mesékre is, meg a csingiling, micimackó ...stb.


Szerintetek is ciki?

16L



2020. ápr. 8. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem éppen. Én is nézek, nem különösebben érdekel más mit gondol.

19/L

2020. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves nőként is mesét nézek, igaz, hogy agyrombolót, de attól még mese. Szóval nem gáz, ne aggódj. 😉
2020. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 évesen is Disney filmeket nézek, nagyon jók, a legtöbb abszolút élvezhető felnőtt fejjel. Bár volt kb 20 év mialatt egyáltalán nem néztem meséket, de aztán rájöttem, hogy némelyik jobb, mint a felnőtteknek szánt filmek.
2020. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 41 évesen nézegetem újra a Walt Disney Bemutatja című műsor epizódjait, ami az én gyerekkoromban óriási élmény volt (Kacsamesék, Ausztrál Expressz, Csipet Csapat, Gumimacik, Nehéz napok a Föld nevű bolygón, stb.). Imádom, hogy visszavisz a régi iskolás időszakomba. :)
2020. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen is hatalmas Walt Disney rajongó vagyok, a legtöbb betétdalt kívülről fújom és nem szégyellem. Kedvenceim Az Oroszlánkirály, Szépség és a Szörnyeteg, Mulan, Mackótestvér.
2020. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat! Megnyugtató, hogy nem csak én nézek meséket, úgy, hogy már nem vagyok gyerek. :)
2020. ápr. 8. 23:33
 7/22 Csicsky ***** válasza:
100%

Annak idején régen, amikor még a Tom és Jerry című rajzfilm-sorozat ment a TV-ben, az egész család azt nézte, gyerek, felnőtt egyaránt. Azonkívül a gyerekmeséket is komoly felnőttek írják, a Disney és a többi rajzfilmet is felnőttek készítették. Nekik ahhoz, hogy ezt meg tudják csinálni, azonosulniuk kellett a gyerekek szemléletmódjával, gondolkodásával. Akkor ezek szerint ők is komolytalanok és gyerekesek lennének?

Én is írtam már egypár gyerekmesét, az egyik itt is megtalálható:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

Most akkor ciki, hogy szívesen foglalkozom gyerekmesékkel, miközben már rég kinőttem a gyerekkorból?

2020. ápr. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Szauna, a bárány az egyik kedvencem, pedig lassan már csak 9 és 12 óra között vásárolhatok🙂
2020. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

Rengeteg ember van, aki a Bibliát olvassa rendszeresen.

Nem korfüggő a mesék olvasása.

2020. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok és nagyon szeretem a rajzfilmeket. A legnagyobb kedvencem a Micimackó filmek és sorozat. Szerintem ezzel egyáltalán semmi gond nincsen, nem kell mit szégyelni rajta. Pont abban a korban vagy, amikor kb. bármiért leszólnak valakit a kortársai, de ne vedd fel ezeket. Mindenkinek megvan a"maga kis hülyesége", bárkit lehetne cikizni valamivel, még ha nem is tudod róluk mert titkolják. Én pl. Harry Potter rajongó is vagyok, ez hiába nem a rajzfilm kategória, rendszeresen megmosolyognak, hogy felnőtt fejjel még ilyen gyerekes dologért rajongok. De tudom, hogy ők nem ismerik, ezért nem is értik. Amíg ez nekem boldogságot és kikapcsolódást jelent, addig nem foglalkozok azzal, hogy mit szólnak mások.

Összességében tehát ne foglalkozz senki véleményével, nézz azt, ami szórakoztat. :)

2020. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!