Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki ha valaki 16 évesen...

Ciki ha valaki 16 évesen meséket néz?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat unatkozom, ha van időm filmeket szoktam nézni, de bevallom már unom a filmeket.

Vágyom valami könnyedre is, szóval úgydöntöttem megnézem az összes Disney mesét (amennyit bírok), addig is nosztalgiázom egy kicsit, ha meg még valamelyiket nem láttam, azt most megnézhetem.

De ugyanakkor olyan furán érzem magam, hogy ennyi idősen ilyeneket (is) nézek. Jó kikapcsolódás, de mindig arra gondolok, hogy ha valaki megtudná, miket gondolna rólam. Mert olyanokat is szeretek néha nézni, amik kifejezetten a gyerekeknek készültek, gondolok itt a hercegnős mesékre is, meg a csingiling, micimackó ...stb.


Szerintetek is ciki?

16L



2020. ápr. 8. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, a szauna természetesen Shaun, a bárány, nem ellenőriztem mit írt az okos telefon.
2020. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, én is szoktam középkorúként, abszolút ki tudnak kapcsolni. Kifejezetten kicsi gyerekeknek valók már a korom miatt nem kötnek le, de olyan minden korosztálynak szólók még igen.

A minap pl. megnéztem a Karácsonyi lidércnyomást. Jó kis darkos mese!

2020. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A karácsonyi lidércnyomást én is imádom! :D Én azt mindig valahogy halloween és karácsony között szoktam nézni, akkor van a legjobb hanguata.
2020. ápr. 12. 03:23
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen a nyári szünetben nagyjából az összes létező mesét megneztem, hogy amit nem láttam azt pótoljam, amit pedig láttam, azt nosztalgiából újra nézzem.

Imádom a meséket, Tarzan, Kis hableány, Vaina (ezt a múltkor épp adták a tévében), jöhet bármi, ami Disney, de persze a Pixar és a Dreamworks is kincset érő meséket gyárt (az Agymanókon folyton bőgök, az Így neveld a sárkányodat filmek pedig ahh😍).

Amikor a 14. születésnapom környékén bejelentették, hogy lesz Jégvarázs 2, de csak 2019-ben, arra gondoltam, tök jó, de 18 évesen biztos nem fog már annyira érdekelni, és talán megnezem majd, de nem olyan lelkesen. Aha, premier napon már a moziban ültem, és én voltam a legboldogabb ember a világon😂😂 Épp ma tervezem újra nézni.

Tegnap kis híján sírva fakadtam, amiért a Raya és az utolsó sárkány bemutatóját eltolták jövő márciusig.

Úgyhogy nem, nem ciki. Igazából az a baj, hogy a rajzfilmeket úgy vesszük, hogy gyerekeknek való bugyutaságok, pedig nem. Nagyon sok mélyebb mondanivaló van bennük.

2020. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, sok rajzfilmben vannak olyan poénok vagy utalások, amiket a gyerekek nem is raknak össze, fiatal koruknál fogva. Gondoljunk csak pl. a Shrekre. Rengeteg olyan "felnőttes" jelenet van benne, ami a gyerekeknek talán nem annyira vicces mert nem értik. (pl az első részben mikor felrepül a gyűrű és megjelenik rajta a felirat - Gyűrűk Ura utalás) Meg a sok szóvicc is, amit a fiatalabb korosztály még nem érthet. Szóval már csak ezek miatt is érdemes nézni a jó rajzfilmeket. :)
2020. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
29 éves férfi létemre is megnézek meséket, ha épp van a tv-ben és észreveszem. Hupikék törpikék, Balu kapitány, Gumimacik, Tsubasa kapitány ezek örök kedvencek.
2020. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Amikor ezeket a filmeket csinálták akkor gondoltak arra,hogy a gyerek nagy valószínűséggel nem egyedül fogja őket megnézni,hanem anya vagy apa is ott lesz,szóval még nekik is élvezhető kell hogy legyen. Egyáltalán nem gáz vagy ciki,felnőttként is nagyon lehet őket élvezni,ráadásul lehet hogy most értesz csak meg benne olyan poénokat amiket régen nem :D
2020. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem a kérdezőnél több, mint kétszer idősebb, nem árulom el hogy pontosan, mennyi, mert esetleg megsértődik, ha ezt olvassa. Nagyon szereti a meséket, és gyakran nézi.

Én csak azért nem nézem, mert sajnálom rá az időt. De ha véletlenül úgy adódik, hogy nézik a gyerekek, és ott vagyok, engem is szórakoztat.

2020. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, hogy nézel mesét!
2020. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
28%

Ne mond senkinek

Én sem mondom

Amugy nem ciki de vannak olyan emberek akik szerint biztosan az ezért ne mond

2020. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!