Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek a...

Mit tegyek, hogy ne féljek a sötétben elaludni? :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 23:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
46%
ne aludj
2010. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanád nekem, hogy miért félsz sötétben? Ha van TV-d, akkor kapcsold be és állítsd be mondjuk 2 órát. Letelt 2 órát, addig alszol. :)
2010. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egy, kettő, Freddy érted el jő,

Három, négy, az ajtót zárd be észnél légy,

Öt, hat, a kereszt nem óvhat,

Hét, nyolc, ébren forgolódsz,

Kilenc, tíz, többet el ne aludj bíz."

2010. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor feküdj le mikor már nagyon álmos vagy és sötétben is egyből el tudsz aludni... Egy idő után megszokod a sötétben alvást és akkor már bármikor el tudsz aludni. Sok sikert :D
2010. júl. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 00:01 - Miért kell neki ahhoz TV-t néznie, hogy ne tudjon sötétben elaludni?

Mert én se tudok. Viszont nincs tévém. Egyszerűen csak meghalt egy barátom, és azóta félek Tőle. Nem tudom miért:) Szerintem ebben semmi rossz nincs, aludj lámpánál.

2010. júl. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kéne valami kisebb lámpa. De ez érdekes, az emberek nem a sötéttől félnek, hanem a sötétben rejlő ismeretlentől. Probáld meg elképzelni a szobádat a sötétben is mintha világos lenne (teheted ezt nyitott, csukott szemmel) Vagy egy számodra nagyon kedves emléket játsz le, esetleg folytasd, találj ki aranyos történeteket, ami megnyugtat. Gondolj arra mit fogsz majd másnap csinálni, mi lesz a dolgod, de szerintem az is segít, ha becsukod a szemed, nm gondolsz rá hogy sötét van. Becsukod és ahogy hogy elszárnyaljanak a gondolataid. De ne hagyd, hogy valami rémtörténet szerű legyen a vége! Csak szép és jó dolgokra kell gondolni :)
2010. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igazából attól félek, hogy alvásparalízisem lesz és látok valami csúnya szellemet:S
2010. júl. 27. 13:57
 8/12 anonim ***** válasza:
nézz előtte egy hosszú mesét:)
2010. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak mondom 15 éves lány vagyok:D
2010. júl. 27. 20:44
 10/12 anonim válasza:

Sziaa.:)

Èn is 15 èves lány vagyok ès ugyan azzal a problèmával küzdtök mint te. :S Èn úgy tudok elaludni (nem mindig sikerül) hogy van egy fiú aki tetszik ès vele kitalálok jó kis törtèneteket.Próbálom terelni a figyelmemet arról hogy sötèt van meg minden. :) Vagy bekapcsolom a TV-t ès úgy alszok el. (hatásosabb mint a kitalált sztorik) :D Csak nekem elèg nehèz mivel egy szobába 3 alszunk ès a többiek nem tudnak TV-vel elaludni. :(

Most per pillanat hajnal 1:32 van.Ès ülök az ágyban nekidőlve a falnak, világítok a telómon a lámpával ès szenvedek. :( :( :(((

2017. jún. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!