Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha félek a sötétben...

Mit tegyek ha félek a sötétben és nem bírok elaludni a sötétben?

Figyelt kérdés
Én nagyon félek a sötétben és nem tudom mit tegyek! seígítség! mit csináljak ha nem bírok elaludni a sötétben és félek?
2010. dec. 10. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne nézz annyi horrort..
2010. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne aludj sötétben, ha neked úgy nem jó! Használj éjjeli fényt!
2010. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én is sokáig használtam éjjel lámpát, találtunk is rá jó megoldást, vettünk egy sólámpát, és minden éjjel világított, de pont jó volt, mert csak halvány fénye volt... aztán kinőttem belőle és most már nem zavar. valószínűleg veled is ez lesz.
2010. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

jó köszönöm szépen dehát ez meg pénz jó nem mintha akkora gond lenne és mit csináljak ha nem bírok a sötétben aludni segggítség hogy küszöböljem ki a félelmem és hogyan aludjak el???????

:(

2010. dec. 10. 18:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha veled aludnék az segítene? *-*
2010. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
aludj el tvre mint én!!
2010. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen segítene ha velem aludnál!:)
2010. dec. 10. 21:25
 8/17 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy kis lámpát, gyerek koromban ez nekem is segített.
2010. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is féltem nyárig.Hogy mitől?Mindig más jutott eszembe....Pl.: a temető mellet lakok.ha léteznek szellemek és...Vagy bármi ilyesmi volt.Aztán egy nap úgy mentem be a szobámba és feküdtem le hogy arra gondoltam:Lehet hogy jön szellem és megöl.Lehet hogy meghalok.Lehet hogy betörnek és engem....És? Ha megtörténik úgy is megtörténik,nem tehetek ellene semmit szóval minek aggódjak ezen ha nem megyek semmire?Szóval most nem félek.Lesz ami lesz, ha egész éjszaka félek,akkor is megtörténik,de akkor is ha nem.minek aggódjak? Az óta nem félek



egyébként hány éves vagy?

2010. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ne félj! a sötétben sosem vagy egyedül!
2010. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!