Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt, hogy jó alvó babád...

Volt, hogy jó alvó babád egyszercsak nem akart egyedül, vagy sötétben elaludni, sírt?

Figyelt kérdés
14 hós a lányom,és ha kijövök tőle,elkezd ordítani,vagy ha éjjel megébred ordít,de hisztérikusan,és nem tudom visszaaltatni.Adok neki tejet,de félek,hogy rászokik.Már rég nem eszik éjjel.
2011. jún. 20. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jo alvo volt a most 10 honaposom ,csak beraktam az agyaba adtam cumit meg az alvos kutyajat es egyedul elaludt.amiota fol tud ulni es allni magaban nem lehet ott hagyni mert rogton folall.meg akkor is ha hulla faradt.
2011. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én kislányom nemrég múlt 15 hónapos

ő is ezt csinálja lehet a foga miatt.

este lerakom alszik és

szinte minden második éjjel pontban hajnali 2 kor fél 3körül felébred és sír

nem tudom miért

nem kell neki tejet adni valóban csak rászokik.

esetleg vizet de azt sem.

éjjel alszunk nem eszünk iszunk az más ha beteg..

hát sajna nem tudtam segíteni.

és nem tudom vissza altatni úgyhogy mellettem alszik és ha elaludt utána visszateszem az ágyába

2011. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás. Pár nap vagy hét és elmúlik.
2011. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14 hónapos a lányom és hasonló gondjaink vannak. Befolyásolja a meleg, a növekvő fogai és ezek miatt sokszor keveset is eszik napközben,így éhes éjszaka. Persze nem kap enni. Bekenem az ínyét, megpróbálom vissza altatni, ha nem sikerül jön a mi ágyunkba, aztán, ha elaludt vissza a szobájába.

Persze lehet szeparációs szorongás is, de nem tudom. Talán az idő segít...

2011. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!