Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom a biztos korom?

Honnan tudhatom a biztos korom?

Figyelt kérdés
Elméletileg 16 éves vagyok. De az nem lehetséges. Nem, egyszerűen nem hiszem el. Sokak szerint nagyon felnőttes és komoly vagyok. A testem sem ez a kimondottan tinis. Magasabb vagyok minden 16 ismerősömnél és mindig nagyobbnak néznek. 12,5 évesen többször is volt hogy leönöztek, mert felnőttnek, vagy legalább 16-nak néztek. Nem tudom nagyon tanácstalan vagyok. Honnan lehet montosan megtudni? Nagyon kíváncsi vagyok hogy ez csak egy elmélet vagy valóbban idősebb vagyok + 1-2 évvel. Szerintem ez képtelenség. Mindig is a nagyobbakkal étettem szót és nem a velem egykorúakkal.

2020. ápr. 9. 14:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te meg egy unott életű, internethuszár, oltogtó vagy. Tudod azzal nem viszed többre hogy valakinek van egy gyanúja, ami lehet hogy alaptalan, te meg jössz hős vitézként és szénné oltod. R*hadtul nem vagy értelmesebb, nem is ismersz és úgy állítasz rólam véleményt.
2020. ápr. 11. 14:30
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A #2 válaszomban leírtam, hogy genetika. Ha úgy nem sikerült felfognod, gondoltam így talán. Sértegethetsz, hisztizhetsz, de attól még igazam van.
2020. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Sértegetés?? Ki is írt lekicsinylő és megalázó véleményeket rólam, úgy hogy ezt az egy nyomorult kérdésem láttad, nem hogy nem beszéltél még velem, még csak külsőre sem láttál. Na?? Ki is az aki sérteget?
2020. ápr. 11. 14:50
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fárasztó vagy...
2020. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Amikor már nem tud mást írni...
2020. ápr. 11. 15:49
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 16 éves létedre, felnőttnek hiszed magad, de úgy viselkedsz, mint egy 5 éves...

Elég vicces ez a nagyképűség részedről, mikor egyáltalán nincs mire.

(Egyébként privátban keress fel, ha puffogni akarsz. Fáj az igazság és most gyerekes hisztivel ugrassz nekem. Ne engem okolj azért, mert a saját korodat képtelen vagy elfogadni. "Csak az kiabál aki fél, te magadon nevess, csendesebb legyél".)

2020. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Na, megint ki sérteget?? R*hadt jól ismersz, mondhatom. Nem is tudod milyen ember vagyok. Nem beszéltem veled a jó életben sem, ennek ellenére te kiállítasz rólam egy képet. Nevetséges az hogy azért mert van egy gondolatom, amit nem tudok sem alá támasztani, sem cáfolni, ezért kiállítasz rólam egy körözőlevelet, mintha te ismernél. Szánalmas és szomorú...
2020. ápr. 11. 17:22
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem tudod alátámasztani? Ott vannak a szüleid, a személyigazolványod , vagy kérd el a születési anyakönyvi kivonatod. Nem tudom mit szenvedsz ezen.
2020. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltetned kellene magad, amíg nem lesz késő.
2020. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyakönyvi kivonat.
2020. ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!