Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan betegseg,...

Létezik olyan betegseg, amikor pl egy lany nem is csunya, de magat nem tudja elfogadni es nagyon csunyanak latja magat?

Figyelt kérdés
Velem ez van:( mindenki mondja, hogy szep vagyok, es sok fiunak terszem is, de egyszeruen nem birom elfogadni magam? Minden hiba betegesen zavar magamon. Kulon kulon nezve az arcom reszeit nagyon nem szep, lehet az osszhatas mashogy jon le, de pl kepeket sem engedek csinalni nagamrol mert borzalmasan csunyan nezek ki rajtuk. Nem is ertem hogy hogy tetszhetek barkinek is. Es csomoszor elbizonytalanodom, mikor pozitiv visszajelzeseket kapok, hogy most akkor en latom magam rosszul, vagy csak az illeto izlesficamos?
2020. ápr. 17. 10:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Az igazolvanykepwmen is undorito... az egyi kszemem nagyobb mjnt a masik, nagy a homlokom, karikas a szemem allndoan, nagy az orrom, es tok kicsi a szam.. az alakom amit egyedul szeretek, de folyamatosan “beteges” vagyok meg gyenge.
2020. ápr. 17. 10:21
 2/4 A kérdező kommentje:
Nembeszelve a hajamrol, vekonyszalu, gondor, keves es kezelhetetlen. Es minden nap mosnom kell mert full zsiros
2020. ápr. 17. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem ennyire rendesek, hogy csak azért mondják, hogy szép vagy, mert nem akarnak téged megbántani. Hidd el nekik!

Te látod magad rosszul! Ha már többen is mondták, nem lehet mindenki ízlésficamos.

Gondolom tizenéves lehetsz, ez az örök elégedetlenség időszaka. Mondjuk később se tud sok esetben az ember maximálisan elégedett lenni magával, de azért a tapasztalatok alapján tudja, h. pl.bejön a pasiknak.

Nekem sem volt önbizalmam gimi alatt, aztán egy régóta messziről "csodált"fiú észrevett és randira hívott. Ez volt az a pont, amikor kicsit átfordult bennem valami.

2020. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Torz önkép, önképzavar.


Pl. az anorexiás-bulímiás emberek is ilyenek. Csak ők nem egyszerűen csúnyának, hanem kvázi-csontváz soványan is kövérnek látják magukat.

2020. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!